Розповіли, яка у Тернополі ситуація з ліжкомісцями для хворих на коронавірус

Опубліковано в На часі Автор  Мар'яна Креховець 26.03.2021

Кількість хворих на COVID-19 у Тернополі збільшується.

Чи вистачає ліжок повідомив начальник міського управління охорони здоров’я Василь Даньчак під час сьогоднішнього засідання міського штабу для боротьби з коронавірусом.

 — Станом на сьогодні в закладах знаходиться 343 хворих з них 324 з підтвердженим випадком ковід-19, 13 з підозрою а ще 6 з пневмоніями, — каже Василь Даньчак.

За словами начальника міського управління охорони здоров’я, у лікувальних закладах вже розгорнуто 431 ліжко для хворих з коронавірусом, в тому числі 66 призначених для лікування дітей.

— Протягом цього тижня ми додатково розгорнули 20 ліжкомісць на базі Тернопільської комунальної міської лікарні  №2. Загалом, зараз там розгорнуто 100 ліжкомісць. В лікарні швидкої допомоги є 140 ліжкомісць і у міській комунальній лікарні №3  розгорнуто 125 ліжкомісць, тобто, повністю все стаціонарне відділення закладу для надання медичної допомоги пацієнтам з на COVID-19, — говорить Василь Даньчак.

Загалом відсоток зайнятості ліжкомісць коливається біля 70%.

— Ситуація є напруженою, але таки контрольованою. Якщо говорити про відсоток зайнятості ліжкомісць, то на сьогоднішній день у наших лікувальних установах він становить він близько 70% , — додає Василь Даньчак.

 

Прокоментувати:

Місто в кадрі

DSC_3777.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.