«Піст – це не тільки дорога обмежень, а й час, коли людина в своє духовне життя щось додає», – тернопільський священник

Опубліковано в На часі Автор  Мар'яна Креховець 30.11.2020

Різдвяний піст триває 40 днів. Розпочався він традиційно 28 листопада та завершиться 6 січня.

Піст – це період у який людина може духовно підготуватися та очиститися до Різдва, приділяючи більше уваги добрим справам, вірі та дотримуючись настанов церкви.

Попри те, що Різдвяний піст не є найстрогішим у році, певні обмеження таки є.

Від чого краще відмовитися та на що звернути увагу у цей період «Сороці» розповів священик УГКЦ отець Олег Харишин.

– Зараз ми входимо в той етап нашого життя, коли активуємо свою духовну працю. Ми знаємо, що в свято Різдва Ісус Христос приходить в цей світ, щоб бути з людиною. Вважаю, що піст – це час, у який ми маємо спробувати  побути з Богом, – говорить священнослужитель. – У першу чергу, треба зрозуміти, що піст – це не тільки дорога обмежень, а також і час, коли людина в своє духовне життя щось додає. Ми мислимо не тільки категорією відібрати від себе, а доповнити і чогось навчитися. Це дуже важливо.

За словами отця Олега Харишина, в період посту тернополянам не слід справляти весілля та й загалом варто стриматися від гучних святкувань. Проте повінчати закохану пару в час посту таки можуть.

– В часі посту люди традиційно не вінчаються тому, що не можна проводити весілля але, за потреби, церква може дати шлюб, – говорить отець Олег.

Є в період різдвяного посту й дні-винятки, коли святкування проводити можна, але священнослужитель закликає тернополян не втрачати голову.

– Синодом Єпископів УГКЦ надано диспензу, тобто святкування, пов’язані з Новим Роком, посту не мають і дозволяються гучні забави. Звичайно, ми розуміємо, що можна святкувати з Богом завжди, а можна й безбожно. Тому, навіть коли ми веселимося, варто пам’ятати про стриманість в тому, щоб не зловживати алкоголем або їжею. Треба у всякій справі мати голову на плечах, – зазначає отець Олег Харишин.

Щодо заборон у їжі, то від вживання м’ясних страв церква закликає стриматися принаймні двічі на тиждень.

– За партикулярним правом УГКЦ, у різдвяному пості в середу і в п’ятницю ми зобов’язані стримуватися тільки від м’ясних страв. Все решту можна. Ці постанови є мінімальними. Церква каже: це мають виконати люди, які можуть постити, – пояснює священнослужитель.

Дотримуватися посту церква рекомендує вірянам віком від 14 до 60 років, які можуть це робити.

– Є категорія людей, які не можуть постити: це – діти та старші люди. Їх не стосується цей припис. Також не дотримуватися посту в їжі можуть люди, які хворіють, вагітні, жінки, які годують грудьми та люди, які харчуються з чужого столу, тяжко працюють і ті, хто в довготривалій подорожі. Однак, якщо людина хоче, то ми нікому не забороняємо. Ми говоримо про тих, хто може, – зазначає священник. 

Останній день посту, 6 січня, є найстрогішим. У переддень Різдва варто відмовитися не лише від м’яса, а й від молочних продуктів.

Отець Олег Харчишин нагадує, що період посту не можна сприймати як дієту або виклик, адже це – можливість потурбуватися про власну душу.

– Людині потрібно більше часу щоб думати про свою душу. Може, для багатьох людей в контексті епідемії цей піст може бути останньою нагодою щось зробити для свого спасіння. Можливо, для когось це буде останній піст в житті, коли людина зможе щось зробити, піти до причастя прочитати духовну книгу. Тому є час та нагода встановлена церквою, – каже отець Олег.

Прокоментувати:

Місто в кадрі

DSC_3764.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.