Стало відомо, скільки осіб з Тернопільщини відправили до війська

Опубліковано в На часі Автор  Мар'яна Креховець 17.07.2020

Під час прес-конференції, що відбулася у приміщенні обласної державної адміністрації,  виконуючий обов'язки Тернопільського обласного військового комісара полковник Олександр Скумбрій розповів, про те, як проходить цьогоріч весняний призову на строкову військову службу та скільки осіб вже відправила у військові формування Тернопільщина.

Як повідомив Олександр Скумбрій, усього за період призову з Тернопільщини відправлено 327 осіб.

— Станом на 15 липня з планового завдання, яке складає 500 осіб у різні військові формування відправлено 327 чоловік. Призовна компанія проходитиме до 30 липня цього року, тобто ще два тижні, — каже Олександр Скумбрій.

Також він нагадав, що особи віком 18 — 19 до призову залучаються лише за власною згодою.

—Щодо залучення до призову 18- та 19-літніх юнаків  позиція залишається незмінною — їх до призову не залучаємо. Таких осіб залучають лише за власною згодою за умови написання власноруч заяви, що вони хочу проходити службу, говорить Олександр Скумбрій. — Хочу зазначити, що з 327 осіб яких ми вже відправили у війська близько 50-ти – 18-літні. В основному вони пішли до Національної гвардії України, бо виявили бажання проходити службу саме в підрозділах цього збройного формування.

До слова,  особливістю цього призову є те, що у зв’язку з перенесенням сроків призову під нього підлягають особи, котрі щойно здобули ступінь бакалавра. Не зважаючи на це вони все ж можуть продовжити навчання написавши військовому комісаріату і надавши довідку з того ВНЗ де є кандидатом для вступу.

Прокоментувати:

Місто в кадрі

DSC_3818.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.