Через карантин безпритульні тварини залишилися без харчів, тернопільські зоозахисники просять допомоги

Опубліковано в На часі Автор  soroka 31.03.2020

У період карантину багато безпритульних тварин залишилися без харчів.

Тернопільська зоозахисниця Алла Ляпандра організовує волонтерську мережу допомоги, аби врятувати собак і котів та закликає долучитися усіх небайдужих.

– Навіть коли довкола був натовп людей, далеко не кожен поспішав їх нагодувати. Що вже казати тепер, коли тварини йдуть до звичних місць: крамничок, торгових лотків, зупинок міського транспорту, де їм хоч щось перепадало, але з дня на день не знаходять там нікого і нічого. Щоб хоч якось допомогти залишеним напризволяще тваринам, ми вирішили організувати таку собі волонтерську мережу допомоги. Вже розробляється форма реєстрації для бажаючих та готується розбита на сектори карта міста, а поки хочемо з вашою допомогою трохи детальніше зорієнтуватись в ситуації, йдеться в повідомленні.

Організатори просять усіх небайдужих у приватні повідомленні писати про місцезнаходження тварин, які зараз залишилися без опікунів. Також закликають долучатися людей, що хочуть бути волонтерами.

Прокоментувати:

Місто в кадрі

DSC_3787.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.