В день католицького Різдва тернополянам влаштують Новорічно-різдвяну імпрезу

Опубліковано в На часі Автор  Анна Семенків 24.12.2019

Традиційний концерт Муніципального Галицького камерного оркестру відбудеться у Тернополі 25 грудня - в день католицького Різдва.

 Піднесений святковий настрій, чудова новорічна музика, гарні романтичні історії, зустріч давніх друзів, загадування бажань та багато світлих приємних вражень. Це обіцяють влаштувати тернополянам завтра в Українському Домі «Перемога».

Тернопільські музики підготували програму, до якої увійшли добре відомі твори, які давно вже встигли завоювати серця слухачів. Вже десяток років поспіль з нагоди католицького Різдва саме в цей день у виконанні колективу звучать європейські різдвяні гімни, галицькі колядки та популярні новорічні мелодії.

Додамо, що Муніципальний Галицький камерний оркестр Тернополя – колектив музикантів-професіоналів, які всім серцем закохані у музику. Незмінним художнім керівником та диригентом оркестру є його засновник, член Асоціації діячів естрадного мистецтва України, заслужений артист України Василь Андрійович Феленчак. Музики не змінюватимуть традицію і надалі.

Творча біографія колективу бере початок з 1991 року. Саме тоді, на честь проголошення Незалежності України маестро Василь Феленчак при Палаці культури Тернопільського виробничого об’єднання «Ватра» створив оркестр. Творчий колектив об’єднав талановиту молодь – випускників Львівської, Київської, Одеської консерваторій і Тернопільського музичного училища. Назвою «Галицький» він завдячує землі, де народився і творить, а також особливому колориту, який намагається передати у своєму виконанні.

Прокоментувати:

Місто в кадрі

6.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.