Завтра тернополян безкоштовно навчатимуть робити цікаві проекти

Опубліковано в На часі Автор  Анна Семенків 12.11.2019

Мабуть, у деяких тернополян виникало бажання зробити щось корисне, потрібне та гарне для країни, свого міста, для людей, однак було важко втілити задум у життя. Отож корисні поради, які знадобляться для втілення в життя цікавих ініціатив, можна буде отримати під час "Лабораторії проектів" 13листопада.

Під час заходу, який відбудеться у Молодіжному центрі Тернополя, охочих містян навчатимуть ницки речам: як правильно скласти проект, на які деталі звернути увагу, як зібрати однодумців та знайти підтримку небайдужих людей, як поширити інформацію, де шукати можливості для залучення коштів.

Так, "Лабораторію проектів" вирішила відвідати тернопільська студентка Марина Сокаль, яка хоче спробувати себе в написанні проектів.

—  Часом відвідувала навчання для молоді, де нас навчали креативно братися за втілення різноманітних задумів. Насправді вірю, що немає речей, які би не можна було втілити. Це може не вистачити натхнення та бажання, щоби працювати над задумом. Певна, навіть такі речі, як навчання в престижному вузі, стажування за кордоном, зйомка фільму та немало інших про рідне місто можна реалізувати. Сподіваюся, порадами для цього мене завтра забезпечать, —  поділилася тернополянка.

Варто додати, що участь у  "Лабораторії проектів" безкоштовна, потрібна лише попередня реєстрація  https://forms.gle/Xpsi8j1YXPdWFbk1A

Прокоментувати:

Місто в кадрі

MaPq8GwEnww.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.