Тернопільські «берегині» навчатимуть виготовляти ляльок-бабусь

Опубліковано в На часі Автор  Анна Семенків 17.10.2019

Берегині Тернопілля приступають до спільного майстрування в затишному залі Етноцентру Тернопільської міської бібліотеки №4 для дорослих. Новим цікавим і дуже затишним проектом буде пара ляльок - бабуся та дідусь, які стануть ностальгійним спомином про дитинство.

На першому занятті умілиці покажуть, як робити основу ляльки, її тулуб. Список необхідних матеріалів на перше заняття: трубка з ЦУПКОГО картону діаметром 5-6 см, довжиною 28 см, круг з цупкого гофрокартону діаметром 10 см, цупкий синтепон, еластична тканина для обличчя 35*35 см, пряжа для сивого волосся, дві намистинки для очей, нижня сорочка 35*35 см, міцні нитки світлі, нитки для вишивання чорні, голка, ножиці. 

Майстрині гарантують чудово проведений день в щирому товаристві однодумців, душевне майстрування, смачне  кавування з домашніми смаколиками і, звичайно, можливість отримати приємний презент.

Благодійний внесок на потреби бібліотеки 10 грн. Захід відбудеться 20 жовтня з 14:00 по 16:00.

Фото - "Берегиня"

Прокоментувати:

Місто в кадрі

DSC_3787.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.