Дружина активіста Віталія Ващенка знає, хто вбив її чоловіка

Опубліковано в На часі Автор  04.06.2019
Вже третій рік поліція не може пред’явити підозру замовнику вбивства кременецького депутата і активіста Віталія Ващенка. Наразі полісмени не мають достатніх доказів, а серед підозрюваних - судді, прокурори, лісники та інші посадовці, роботою яких цікавився активіст.
 
Проте, хто вбив її чоловіка знає Наталя Ващенко. Про це вона розповіла під час прес-конференції, присвяченої третім роковинам смерті активіста.
 
- Для себе я знаю, хто вбивця, і я про це неодноразового говорила. Але я хочу справедливості і я вірю, що буде поставлена логічна та справедлива крапка у цій справі, - зазначає Наталя Ващенко.
 
Нагадаємо, Віталія Ващенка побили у травні 2016 року. Через декілька годин він помер у місцевій лікарні. Наразі на лаві підсудних – організатор та виконавці вбивства. Замовнику досі не пред’явили обвинувачення через брак доказів. Проте, у поліції області зазначають, що розслідування і збір доказів тривають.\

Прокоментувати:

Місто в кадрі

BRC6n2f9ZaU.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.