"Душевні рецепти" презентувала читачам тернопільська письменниця Ірина Мацко

Опубліковано в На часі Автор  06.05.2019

Нову збірку новел презентувала читачам тернопільська письменниця Ірина Мацко. Свої "Душевні рецепти" вона представила в рамках сьомого Мистецького фестивалю "Ї".

Збірка новел включає чотири частини, три із яких були видані раніше, а остання "Родзинки радості" були вперше презентовані перед публікою.

Як зазначила письменниця, дана збірка - це її філософія життя та як вона сприймає світ та реагує на події, що у ньому відбуваються.

– У моїй філософії життя є декілька принципів, яких я дотримуюся і про це пишу у своїх збірках. Це, зокрема, у наше життя нічого не приходить просто так. Те, що ми чуємо, де ми перебуваємо, з ким ми знайомимося – це все має якесь значення, - розповідає письменниця.

Ірина Мацко також розповіла, що почала писати новели ще 5- 6 років і не збиралася публікувати їх. Проте тепер дуже рада, що "Душевні рецепти" побачили світ, адже отримує вдячні відгуки від читачів.

- Це чтиво для того, щоб задуматися над життям. Над масками і самотністю, над відпусканням ситуації, людей, і над такими речами, над якими кожен задумується, але, можливо, не знаходить відповіді. Мені приємно, що читачі висловлюють слова вдячності за новели. Є такі люди, які говорять, що мої книги їм допомогли щось переосмислити у житті, вийти з депресії. І я радію, що збірка є маленьким, але поштовхом для когось. Бо часом нам треба дуже маленького поштовху для того, щоб почати змінювати своє життя,  - зазначає Ірина Мацко

Цікаво також, що презентація книги проходила у ігровій формі, де кожен присутній отримав власну "родзинку" та метафоричні листівки, які письменниця нещодавно видала.

Прокоментувати:

Місто в кадрі

5.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.