Хто може безкоштовно потрапити на Мистецький фестиваль «Ї» у Тернополі?

Опубліковано в На часі Автор  04.05.2019

У Тернополі офіційно стартував сьомий Мистецький фестиваль «Ї».

Як розповіли організатори, цього року вони продовжують свою добру традицію, за якою певні категорії людей зможуть потрапити на фестиваль безкоштовно. Це – люди пенсійного віку, учасники бойових дій, діти до 12 років, діти-сироти та люди з обмеженими можливостями.

- Якщо люди із названих категорій захочуть відвідати наші заходи, то їм потрібно пройти реєстрацію у драматичному театрі, повідомивши волонтерів і пред’явивши відповідні, і після чого вони отримають квитки,- розповідає один із організаторів «Ї» Юрій Матевощук.

Проте це – ще не всі подарунки від організаторів. Так, цьогоріч 50% заходів фестивалю будуть безкоштовні для усіх відвідувачів. Йдеться про заходи, які проходитимуть у локаціях партнерів фестивалю.

- Вартість квитка не є великою, порівняно із ціною на аналогічні заходи в інших містах. Проте, якщо людина немає змоги оплатити квиток, то ми маємо хорошу новину: в усіх закладах, крім драматичного театру, а це - MagneticOneAcademy, Книгарня «Є», Бункермуз, арт-бар «Коза», Український дім «Перемога», де проходитимуть події нашого фестивалю, вхід буде вільним, - зазначає Юрій Матевощук.

Відзначимо, що Мистецький фестиваль «Ї» - це триденний фестиваль, який є симбіозом літератури, музики, живопису, фотографії та кіномистецтва. Цього року він пройде 3-5 травня. Вартість триденного квитка – 250 грн, одноденного - 125 грн.

фото з відкритих джерел

Прокоментувати:

Місто в кадрі

DSC_3810.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.