За скільки у Тернополі можна купити паску?

Опубліковано в На часі Автор  Світлана Близнюк 25.04.2019

Маленькі - для діток, та великі - для всієї родини, із цукатами, родзинками та зі справжніми витворами мистецтва на верхівці, паски на будь-який смак та гаманець з'явилися на прилавках магазинів та ринків.

Від такого різноманіття очі розбігаються, хоча ціни загалом і "кусаються". Так, у магазинах та супермаркетах можна купити паски за ціною від 20 грн. за маленьку 100-грамову здобу до півкілограмової паски із декором за 120 гривень.

Середні пасочки, вагою 200-300 г, коливаються у ціні від 35 до 55 грн., в залежності від оформлення та виробника. Є також вироби із цукатами, горіхами та сухофруктами. Такі обійдуться у 75 гривень.

Домашні пасочки вже напекли і тернопільські господині. На ринку поблизу "Оріону" їх продають за ціною від 20 грн. до 50 грн.

Пані Надя, продавець на ринку "Оріон", пече паски на продаж вже не перший рік.

"Особливого рецепту немає. Це мій рецепт, за яким паска завжди вдається гарна і смачна. Мені подобається і людям смакує", - каже жінка.

Вона також зазначає, що покупців не бракує, адже люди вже купують пасочки і не чекають до останніх днів.

Тернополянка Олена купила паску на ринку. Каже, що домашня смачніша, ніж магазинна.

"Щороку купую тут на ринку паску. Я живу сама, діти за кордоном, не мають можливості приїхати додому. Тому пекти для однієї людини паску не бачу потреби. Колись, коли була молодша, то завжди пекла її сама, а тепер смакую купленою. Але головне ж не яка паска: своя чи куплена, головне - із добрим серцем зустріти свято Христового Воскресіння", - підсумовує пані Олена.

Прокоментувати:

Місто в кадрі

DSC_3776.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.