Мешканці Тернопільщини можуть підтримати військових будь-якими речами

Опубліковано в На часі Автор  17.12.2018

Жителі Тернопілля в рамках акції «РІЗДВО для солдата» можуть передавати українським воякам будь-які речі: смаколики, одяг, взуття, засоби гігієни та догляду, книги й багато іншого.

Благодійний збір речей відбувається щоденно до 18:00 години в офісі ФГ «Самооборона Козівщини» та в приміщенні будинку редакції «Вільне слово», що в Козовій.

Як розповів один із волонтерів пан Василь, що займається збором речей, благодійники ні на хвилину не забувають про солдатів та щорічно збирають для них допомогу.

—  Благодійні речі нам приносять ще від часів Майдану. Кожен допомагає нашим воякам, чим може. Навіть незначна благодійність зігріває солдат, бо ті знають, що їх підтримують в українських містах. Цього разу ми збиратимемо речі до 1 січня, а в перший день нового року плануємо відвезти воякам на Схід. Вдячний людям, у серцях яких живе небайдужість, які долучаються до благої справи, —  розповів волонтер від ФГ «Самооборона Козівщини».

Прокоментувати:

Місто в кадрі

DSC_3776.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.