У Тернополі діти без щеплення від кору будуть навчатися вдома

Опубліковано в Актуально Автор  07.06.2019

У Тернополі ситуація із захворюваності на кір залишається складною та нестабільною. Тому навчальним закладам рекомендовано не допускати до навчання, які пройшли вакцинацію. Відповідне рішення прийняло управління освіти у науки Тернопільської міськради.

- Відповідно до наказу управління освіти, Мінохорони здоров'я, дітей не будуть зараховувати до 1 класу, якщо вони не нададуть необхідні документи: довідку про профілактичний огляд, та карту обов'язкових щеплень. А діти, які навчаються, повинні мати всі щеплення відповідно до календаря щеплень,- зазначає Ірина Маланчук, головний інспектор шкіл відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти управління освіти у науки Тернопільської міськради.

Що стосується дітей, які мають протипоказання до щеплень, то медики будуть вирішувати, чи можуть такі діти відвідувати дошкільний навчальний заклад чи середню школу.

Якщо ж протипоказань до щеплень немає, але батьки відмовляться їх провести, то таким учням будуть запропоновані альтернативні форми навчання.

- Якщо батьки будуть відмовлятися, то відповідно до Закону України " Про освіту", їм буде пропонуватися інша форма навчання. Вони  можуть навчатися за сімейною, дистанційною, екстернатною формою та іншими, які передбачені законодавством, - каже Ірина Маланчук.

 

 

 Фото - з відкритих джерел

Прокоментувати:

СОЦІУМ

26.06.2019 soroka
З 1 липня пенсіонери з великим стажем отримуватимуть не менше 2 тис гривень
Кабінет Міністрів України фіналізував рішення про підвищення пенсій громадянам, які мають великий стаж роботи, але…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3810.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.