Понад два десятки матерів Тернопільщини отримали почесне звання «Мати-героїня» (фото)

Опубліковано в Історія тижня Автор  04.01.2018

У Тернопільській обласній державній адміністрації 22-ом багатодітним матерям сьогодні, 4 січня, вручили нагороди та присвоїли звання «Мати-героїня».

– Почесне звання «Мати-героїня» жінкам області присвоїли відповідно до указу Президента України. Загалом упродовж 2017 року таку відзнаку отримали 43 матері Тернопільщини. З 2007 року звання «Матері-героїні» присвоїли 6528 жінкам, які народили та виховали понад 5 дітей. Сьогодні матері отримали медаль, посвідчення, одноразову грошову допомогу розміром у 10 прожиткових мінімумів станом на 2017 рік. Так, у грудні вони отримали по 16 тисяч гривень. Окрім того, будуть і певні надбавки при досягненні пенсійного віку, – розповів начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Ігор Чорний.

За словами голови ТОДА Степана Барни, на території Тернопільської області налічується понад 11 тисяч багатодітних сімей, однак такий статус отримали лише 6 тисяч.

– Виховувати п’ятеро дітей зовсім не складно, адже вони допомагають мені. Потрібно їх слухати та розуміти, тоді вони будуть так само ставитись і до вас. Держава нам трохи допомагає, а взагалі стараємось якось самостійно давати собі раду. Мені справді дуже приємно, що сьогодні для нас зробили такий святковий день, коли можна забути про турботи, – поділилась матір 5-ти дітей з села Висипівці Зборівського району Ірина Новаринська. 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.05.2020 soroka
"Вимагаємо пояснень від Шмигаля стосовно поїздки Яценюка у Чернівецьку область", – тернопільський нардеп Андрій Богданець
Народні обранці від «Слуги Народу» спрямували депутатське звернення до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з приводу спільного…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

5.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.