Троє хлопців з Тернопільщини зняли власну версію культової різдвяної стрічки

Опубліковано в Історія тижня Автор  Мар'яна Креховець 14.12.2020

Сюжет сімейного фільму «Сам у дома» добре відомий усім. Проте, що буде якщо перемістити Кевіна МакКалістера в зовсім інші умови? Мешканці села Винятинці Заліщицького району зняли свою версію стрічки, в якій головний герой мешкає в українському селі.

Як проходив знімальний процес фільму – «Сороці» розповів автор ідеї Володимир Мандзюк.

За його словами, ідеї відео вже більше року.

– Перед новорічними святами ми з братом завжди дивилися  «Сам у дома». Минулого року під час перегляду у нас з’явилася ідея зняти сільську версію стрічки. В інтернеті такого ще не було. Після цього ми записали «Сам у дома», але це був коротенький ролик на півтори хвилини, цього року ми зняли повноцінне відео на 4 з половиною хвилини, – розповідає Володимир.

Над стрічкою Володимир Мандзюк працював разом з братом Павлом та сусідом – 8-річним Назаром Ковальчуком.

Робота над відео загалом тривала близько 11-ти годин.

– Зйомки тривали близько 5 годин, а монтаж зайняв більше 6 -ти. Ми монтували від 6 -ї вечора до 1-ї ночі, – розповідає хлопець.

Запис, за словами Володимира, тривав поки не стемніло.

– Була невелика затримка через те, що не було снігу. Тож як тільки він випав, ми того ж дня пішли знімати, – каже Володимир Мандзюк. – Працювали над фільмом ввечері, коли Назар прийшов зі школи, і до самої ночі.

Володимир каже, що сценарій для відео писав ще осінню.

– Сценарій я писав ще з осені, коли був вільний час. Це зайняло приблизно 2 місяці. Дещо запозичував з фільму, трохи додавав власних ідей, хоча думаю, що тут таки більше своєї інтерпретації, – розповідає він.

Зараз у ремейку близько 150 тисяч переглядів у мережі.

У рідному селі хлопців просять зняти продовження. Однак Володимир каже, що третя частина сільської версії «Сам у дома» буде вже наступного року.

– Ми хочемо зняти щось цікаве до Нового року, але вже не «Сам у дома». Продовження саме цієї історію, думаю, буде вже наступного року, – розповідає Володимир.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2022 soroka
Популярна американська компанія, яка виробляє меблі, розвиває бізнес на Тернопільщині
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся із керівництвом американської компанії Home Essentials. Home Essentials…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

4fe637b26b790de6358827b961c23147_XL.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.