Тернополянин представить Україну на найпрестижніших змаганнях у світі

Опубліковано в Історія тижня Автор  16.05.2019

Професійний бодібілдер із Тернополя Олег Кривий днями повернувся зі свого першого професійного турніру IFBB PRO League «Musclecontest Nacional Pro», що відбувся у бразильському Сан-Паулу, де здобув беззаперечну перемогу.

Перемога у цих змаганнях дозволила йому кваліфікуватися на найпрестижніші світові змагання з бодібілдингу «Містер Олімпія» (Mr.Olympia), що є вражаючим результатом не тільки для тернопільського, але й для українського спорту.Тим паче, що за 30 років історії бодібілдингу в Україні на сцену Олімпії виходили тільки три українці.

Як вдалося обійти найкращих атлетів світу, 30-річний тернополян розповів «Сороці».

- Чи сподівалися ви на перемогу на цих змаганнях?

- Я не міг очікувати, тому що для мене це був професійний дебют, перш за все, і серед професіоналів виступають, в основному, такі ж чемпіони, як і як, які багато досягли в любительському спорті. Тобто я їхав туди спробувати свої сили, а вийшло так, що виграв.

- Розкажіть детальніше, що це за турнір.

- Це - професійний турнір, тобто комерційні змагання, де виплачують відповідні грошові винагороди, і участь у яких беруть тільки запрошені організаторами спортсмени. На даному турнірі було 12 спортсменів,  серед яких я зайняв перше місце одноголосно.

В нашому виді спорту чим менше балівтобі ставлять судді, тим краще, тобто чим більше балів, тим в тебе більше мінусів. Є три критерії оцінювання: перш за все, це - пропорції, тобто розвиток всіх частин тіла однаковий має бути, другий – це якість м’язів, щоб їх було чітко видно, щоб не було видно жирового прошарку. І третє – це подача, тобто як ви можете показати свою форму.

Вийшло так, що всі судді поставили мене на перше місце, і я виграв даний турнір.

- Кому присвятили свою перемогу?

- Своєму другу Андрію Пушкарю. Він був моїм першим тренером, а згодом ми потоваришували. Андрійзавжди за мене переживав, був моїм найбільшимфанатом, і постійно говорив, що я маю виступати на цьому турнірі, де змагаються найкращі атлети, ну і я зробив все, щоб не підвести його.

- Хто вас підтримує на спортивному шляху?

- Всі перемоги, всі підготовки зі мною пройшла моя дівчина, з якою ми разом вже 6 років. Це - дуже близька мені людина, яка бачила все в моєму житті. Вона не те, що моя підтримка. Вона, мабуть, найбільша перемога в моєму житті.

- Як далі плануєте розвиватися у даному виді спорту?

- Я ніколи не загадую наперед, тому що життя дуже змінюється, і часто ти плануєш одне, а виходить все по-іншому. По великому рахунку, щоб рухатись далі у даному виді спорту потрібно їхати з України, наприклад, в Америку, бо там ця індустрія дуже розвинена. Але в мене наразі немає жодного бажання покидати свою країну. В мене тут і бізнес, і друзі, і батьки, тому ще побачимо.

 

Фото - з відкритих джерел

Прокоментувати:СОЦІУМ

19.05.2019 soroka biloboka
Кеpівників багатокваpтиpних будинків запpошують на навчання у ТНЕУ
Теpнопільський національний економічний унівеpситет оpганізовує навчання за освітньою пpогpамою підготовки голів, упpавителів багатокваpтиpних будинків «Модеpнізація…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

BRC6n2f9ZaU.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.