Онкохворих діток тернопільські медики рятуватимуть з допомогою 4 нових апаратів

Опубліковано в Історія тижня Автор  30.03.2019

Нещодавно Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня отримала 4 нові прилади, які допоможуть рятувати дитячі життя в боротьбі з онкологічними хворобами.

Три інфузомати шприцові та 1 волюметричний передали тернопільським медикам організатори щорічного благодійного Віденського балу, який відбувся у Тернополі ще на початку березня.

Ще напередодні цієї культурної події головний лікар Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні Андрій Артимович розповідав, що проблема великої кількості онкохворих дітей не чужа нашому місту, а тому допомога кожного небайдужого – надзвичайно вагома:

– Ми маємо таку ситуацію, що дуже багато небайдужих тернополян приходять до нас в заклад та допомагають полегшити страждання дітей усім, чим можуть. Проблема онкологічних захворювань, особливо коли мова іде про дітей, потребує уваги та допомоги зі сторони. А такі прилади дозволяють не лише точно вимірювати певну кількість препарату, але й вводити його в організм точно із запланованою швидкістю. Це дуже важливо, коли ми говоримо про лікування онкологічних захворювань, де використовуються певні специфічні препарати, які несуть як користь, так і одночасно певне навантаження для організму. Звичайно, що у нас є обладнання, проте чим воно новіше та краще, тим більш надійним та якісним є лікування.

Загалом під час Віденського балу проводились благодійні аукціони. З проданих лотів цьогоріч вдалось виручити більше 37-ми тисяч гривень.

Нагадаємо також, що перший Віденський бал у Тернополі провели ще у 2016 році. Тоді його благодійною метою став збір коштів на потреби бійців АТО. Так, виручену з аукціону суму спрямували на закупівлю бронежилетів. Вже через рік з допомогою II Віденського балу вдалося зібрати близько 30-ти тисяч гривень. Ці гроші перерахували Петриківському геріатричному пансіонату для покращення умов, в яких перебувають його підопічні. А минулого року благодійний Віденський бал організовували для закупівлі обладнання, з допомогою якого діагностують патології зору в дітей. Його, також передали Тернопільській міській дитячій комунальній лікарні.

Фото: Тернопільський прес-клуб.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

20.07.2019 soroka-biloboka
У Тернополі виявили сайт із найбільш брудною політичною агітацією (ФОТО)
У ніч на 20 липня в Україні настав так званий «день тиші». Сьогодні політичним партіям…

Подорож вихідного дня

17.07.2019 Анна Семенків
У таємничій печері на Тернопільщині ховається монастир, де зі стіни «виростає» образ Ісуса
Серед непролазної зелені Борщівщини на Тернопільщини звисока над лісами, річкою Серет і її долиною нависають…

Місто в кадрі

DSC_3818.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.