Онкохворих діток тернопільські медики рятуватимуть з допомогою 4 нових апаратів

Опубліковано в Історія тижня Автор  30.03.2019

Нещодавно Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня отримала 4 нові прилади, які допоможуть рятувати дитячі життя в боротьбі з онкологічними хворобами.

Три інфузомати шприцові та 1 волюметричний передали тернопільським медикам організатори щорічного благодійного Віденського балу, який відбувся у Тернополі ще на початку березня.

Ще напередодні цієї культурної події головний лікар Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні Андрій Артимович розповідав, що проблема великої кількості онкохворих дітей не чужа нашому місту, а тому допомога кожного небайдужого – надзвичайно вагома:

– Ми маємо таку ситуацію, що дуже багато небайдужих тернополян приходять до нас в заклад та допомагають полегшити страждання дітей усім, чим можуть. Проблема онкологічних захворювань, особливо коли мова іде про дітей, потребує уваги та допомоги зі сторони. А такі прилади дозволяють не лише точно вимірювати певну кількість препарату, але й вводити його в організм точно із запланованою швидкістю. Це дуже важливо, коли ми говоримо про лікування онкологічних захворювань, де використовуються певні специфічні препарати, які несуть як користь, так і одночасно певне навантаження для організму. Звичайно, що у нас є обладнання, проте чим воно новіше та краще, тим більш надійним та якісним є лікування.

Загалом під час Віденського балу проводились благодійні аукціони. З проданих лотів цьогоріч вдалось виручити більше 37-ми тисяч гривень.

Нагадаємо також, що перший Віденський бал у Тернополі провели ще у 2016 році. Тоді його благодійною метою став збір коштів на потреби бійців АТО. Так, виручену з аукціону суму спрямували на закупівлю бронежилетів. Вже через рік з допомогою II Віденського балу вдалося зібрати близько 30-ти тисяч гривень. Ці гроші перерахували Петриківському геріатричному пансіонату для покращення умов, в яких перебувають його підопічні. А минулого року благодійний Віденський бал організовували для закупівлі обладнання, з допомогою якого діагностують патології зору в дітей. Його, також передали Тернопільській міській дитячій комунальній лікарні.

Фото: Тернопільський прес-клуб.

Прокоментувати:СОЦІУМ

19.05.2019 soroka biloboka
Кеpівників багатокваpтиpних будинків запpошують на навчання у ТНЕУ
Теpнопільський національний економічний унівеpситет оpганізовує навчання за освітньою пpогpамою підготовки голів, упpавителів багатокваpтиpних будинків «Модеpнізація…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

MaPq8GwEnww.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.