«Відставка Соболєва назрівала вже давно,» – Ігор Побер

Опубліковано в Політика Автор  13.12.2017

Нещодавно 256 депутатів Верховної Ради України проголосували за відставку Єгора Соболєва з посади голови антикорупційного комітету.

Нагадаємо, що про ймовірне звільнення у політикумі говорили ще на початку листопада, а 6 грудня Комітет з питань запобігання корупції визнав роботу депутата незадовільною. Єгор Соболєв зазначив, що його звільнили, бо він справді боровся з корупцією.

На думку народного депутата від фракції БПП Ігоря Побера, боротьба пана Соболєва з корупцією нагадує більше театр, аніж реальні дії чи заходи. Про це він повідомив у прямому ефірі телеканалуNewsOne.

— Він боровся з корупцією, коли заносив гранату до Верховної Ради, коли домагався виборів в Кривому Розі, коли блокував роботу комітету. От такою й була боротьба з корупцією пана Соболєва. Взагалі, відставка Соболєва назрівала вже давно і ніяких домовленостей по цьому питанню, я вважаю, не було — прокоментував Ігор Побер.

Також нардеп вважає, що потрібно обов’язково прийняти аудитора НАБУ, який буде перевіряти стан діяльності організації.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

14.06.2024 soroka
Волонтер «Української команди» Андрій Надкевич – серед номінантів регіонального відбору на здобуття «Ордену Святого Пантелеймона»
У Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського 12 червня відзначили медиків області, які перемогли у…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3835.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.