В кабінеті фракції "УДАР Віталія Кличка" в Київраді виявили прослушку

Опубліковано в Політика Автор  soroka 26.04.2023

В робочому кабінеті фракції «УДАР Віталія Кличка» у Київраді та в особистому автомобілі голови фракції Дмитра Білоцерковця виявили прослуховуючі пристрої.  Білоцерковець заявив, що за прослуховуванням стоять російські спецслужби або українські силовики і звернувся з відповідною заявою до СБУ.

«Це прослуховуючі пристрої. Їх виявили в фракційному робочому кабінеті в приміщенні КМДА та в моєму особистому авто. Також в авто в різних місцях виявили три GPS-трекери відстеження пересування. Хто та чому мене прослуховує? Незаконне прослуховування та стеження – це або російські спецслужби, або діяльність українських силовиків, яким дана команда тиску на політичних конкурентів», - заявив Білоцерковець.  

Керівник фракції УДАРу наголосив, що в будь-якому випадку такі дії незаконні, тому він звернувся до правоохоронних органів.

«В першому випадку – це загроза нацбезпеці, в другому – витрачання мільйонів гривень з державного бюджету та зловживання владою під час війни заради знищення демократії. І перше, і друге – несе загрозу країні, яка воює. Саме тому як співголова фракції УДАР у Київській міській раді звертаюся  із офіційною заявою до СБУ з вимогою перевірити факт незаконного прослуховування та стеження», - підкреслив Дмитро Білоцерковець.

 

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

23.09.2023 soroka
У Києві презентували нові шкільні укриття, облаштовані завдяки ініціативі Андрія Богданця та його колег
Укриття в трьох школах та дитячому садочку в Києві були відремонтовані та оснащені всім необхідним…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3688.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.