Михайло Цимбалюк: «Андрій Костін на посаді Генерального прокурора буде користуватися особистою довірою президента»

Опубліковано в Політика Автор  soroka 26.07.2022
Новим Генеральним прокурором України може стати депутат від «Слуги народу», голова парламентського комітету з питань правової політики Андрій Костін.
 
Свою думку щодо цієї кандидатури висловив народний депутат Михайло Цимбалюк в ефірі каналу «Еспресо».
 
– Нардеп Андрій Костін на посаді генерального прокурора буде користуватися особистою довірою президента Володимира Зеленського. Костін є фаховим юристом, очолює комітет Ради з правової політики. Як на мене, він добросовісно ставиться до поставлених завдань та користується авторитетом серед правоохоронців та депутатів. Це виважена особистість і у разі ухвалення такого кадрового рішення – це б не було гірше, ніж раніше,  зазначив Михайло Цимбалюк.  
 
Також політик підкреслив, що не вважає Андрія Костіна підставною людиною заступника керівника Офісу Президента Олега Татарова.
 
– Я не думаю, що Татаров настільки всесильний. Мені здається, що усі кадрові рішення, особливо такої ваги, ухвалює особисто президент Зеленський. Костін мені видається рівновіддаленим від усіх. Він користується повагою у оточенні президента і особисто Зеленського. Якщо буде ухвалене таке рішення – він буде користуватися особистою довірою президента. Відповідальність вся на президенті у цей непростий період,  підсумував Михайло Цимбалюк.  
 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

23.09.2023 soroka
У Києві презентували нові шкільні укриття, облаштовані завдяки ініціативі Андрія Богданця та його колег
Укриття в трьох школах та дитячому садочку в Києві були відремонтовані та оснащені всім необхідним…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3768.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.