Михайло Головко: «Волонтерський рух працює динамічніше, аніж бюрократичні державні організації» (відео)

Опубліковано в Політика Автор  soroka 25.07.2022
Волонтери швидко пристосовуються до нових умов та долають труднощі. Це дає змогу дуже оперативно допомагати українським воїнам.
 
Про це розповів голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко у ефірі каналу NTA.
 
– Волонтерський рух на Тернопільщині дуже активно діє з 2014 року. Вже сформовані як певні особистості, так і цілі волонтерські організації. Я працюю з ними і дякую їм усім. Володимир Мосейко, Василь Конько, Ярослав Колодій, Руслан Савчишин, Роман Мельник та інші. Це не разова акція, а системна робота – важка, щоденна. Вона виснажує, але у той же час дає енергію, силу. Коли приїжджаєш на передову, обіймаєш воїнів, передаєш необхідне, вони бачать, що про них пам’ятають. Волонтери швидко пристосовуються до нових складнощів, нових вимог, а бюрократичні державні організації не є такими динамічними. Волонтерський рух швидко діє, швидко реагує, швидко приймає рішення,  зазначив Михайло Головко.  
 
Голова облради вважає, що волонтери повинні отримувати оплату за свою роботу, адже вона дуже важка та важлива.
 
Праця волонтерів рятує життя, наголошує Михайло Головко.
 
– Коли ти приїжджає на передову, відкривається друге дихання. Ти розумієш, що твоя праця рятує життя. Твоя робота потрібна тим, кому ще важче. Тим, хто ризикує своїм життя. Тим, хто віддає його за нашу державу. Чому ми переможемо? Бо в українців є суперзброя, в нас іншого виходу немає, нам нікуди відступати– підсумував голова Тернопільської обласної ради.  

Прокоментувати:

СОЦІУМ

02.10.2023 soroka
Фанера: від виробництва до використання
Фанера - матеріал, який здавалося б звичайним. Однак, якщо заглибитись у його вивчення, стає очевидним,…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3688.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.