Михайло Цимбалюк розповів, як змінили умови виплати допомоги внутрішньо переміщеним особам (відео)

Опубліковано в Політика Автор  soroka 27.05.2022
Виплати внутрішньо переміщеним особам, які повернулися додому, призупиняють.
 
Про це розповів народний депутат, перший заступник голови комітету ВР з питань соціальної політики Михайло Цимбалюк у ефірі каналу «Київ».
 
– З травня набули чинності нові правила надання допомоги внутрішньо переміщеним особам в Україні, тобто людям, які залишили свої домівки, тікаючи від війни. Тепер право на допомогу матимуть тільки українці з певних регіонів, перелік яких затверджує уряд. Або ж ті, у кого через війну житла не залишилось,  зазначив Михайло Цимбалюк.
 
Політик підкреслив, що причин для занепокоєння не повинно бути у тих громадян, які вчасно зареєструвалися. Кошти вони отримають.
 
– Невдовзі після російського вторгнення Кабінет міністрів схвалив надання фінансової підтримки для внутрішніх переселенців. Спершу йшлося про те, що на таку допомогу щомісячно мають право всі українців, які залишили свої домівки, але не виїхали за межі країни. Кожен дорослий переселенець міг отримувати по 2 тис. гривень щомісяця. Якщо йдеться про дітей та людей з інвалідністю, щомісячна допомога складала 3 тис. гривень,  додав Михайло Цимбалюк.  

Прокоментувати:

СОЦІУМ

26.05.2023 soroka
Працівників швидкої привітали у Тернополі до Дня екстреної медицини (фото)
Працівників Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Тернопільської області привітали напередодні професійного свята. 27…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

MaPq8GwEnww.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.