Ігор Побер: «Нафтогаз» – бізнесова структура, яка займається викачуванням коштів з кишень українців

Опубліковано в Політика Автор  soroka 15.01.2022
Влада мала подбати про закупівлю газу та вугілля ще влітку, аби заздалегідь підготуватися до опалювального сезону.

На цьому наголосив народний депутат VII та VIII скликань з Тернопільщини Ігор Побер у прямому ефірі каналу «НАШ».

– «Нафтогаз» – бізнесова структура, яка займається зароблянням коштів шляхом викачування їх з кишень українців. Якби вони закупили газ та вугілля весною чи влітку, то все склалося б інакше. І мова йде не тільки про Вітренка, а й про уряд. Усі кошти витратили на дороги, а на опалювальний сезон не залишилося. Небезпека полягає не тільки в тому, що газу може не вистачити до весни, а й у тому, що транспортну систему можуть вгробити,  зазначив Ігор Побер.

Політик зауважив, що через нестачу коштів спостерігається тиск на бізнес.

– Щодо кредитів, то на початку року їх нам ніхто не дасть. Перший, на який надіється уряд, за програмою «стендбай» надійде у липні-серпні. До цього часу грошей не буде. Звідки будуть їх брати? Думаю, шляхом тиску на бізнес. Вже з початку року фірмам надсилають «листи щастя». Міжнародним сигаретним компаніям, які торгують на українському ринку, зараз пропонують наперед сплатити податки. А що з того далі вийде – побачимо,  резюмував Ігор Побер. 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.05.2022 soroka
Михайло Цимбалюк розповів, як змінили умови виплати допомоги внутрішньо переміщеним особам (відео)
Виплати внутрішньо переміщеним особам, які повернулися додому, призупиняють. Про це розповів народний депутат, перший заступник…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

gGB9wzgvs24.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.