Відтермінування не буде: Рада провалила голосування щодо касових апаратів, з Тернопільщини у залі був лише Микола Люшняк

Опубліковано в Політика Автор  soroka 18.12.2021
Попри масштабний протест ФОПів під стінами Верховної Ради України, нардепи сьогодні провалили голосування за відтермінування касових апаратів.

Причиною цього стала майже порожня зала. Що стосується народних обранців з Тернопільщини, то з них у залі був помічений лише Микола Люшняк. Вочевидь, тільки він вирішив заступитися за права малого та середнього бізнесу, який і так зазнав нищівного удару внаслідок коронавірусної кризи.

Відтак, голосів не вистачило навіть для того, щоб внести у порядок денний законопроєкт № 6376, що стосується змін до Податкового кодексу України щодо відтермінування строків розширеного застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку). За відповідне рішення проголосувало лише 97 обранців. Це унеможливило його розгляд на сьогоднішньому засіданні, яке є крайнім у 2021 році. Наступного разу обранці зберуться аж у січні.

Тим часом під стінами ВРУ підприємці протестують. Із фаєрами у руках мітингувальники вимагають відтермінувати введення касових апаратів, бо кажуть, що такий крок змусить їх припинити свою діяльність.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

26.05.2022 soroka
Кличко в Давосі: Підтримка України задля її перемоги – це життєві інтереси США та Заходу
Цивілізований світ, демократичні держави повинні мати єдину, чітку і непорушну позицію щодо дій задля зупинення…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3835.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.