Обласні депутати ухвалили Стратегію розвитку Тернопільщини на 2021 – 2027 роки (відео)

Опубліковано в Політика Автор  soroka 04.12.2020
Сьогодні в стінах «білого дому» в Тернополі відбулося друге пленарне засідання першої сесії обласної ради сьомого скликання. Серед важливих рішень – ухвалення Стратегії розвитку Тернопільської області на 2021 – 2027 роки.

 За словами голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка, Стратегія розвитку є дуже важливою для подальшого прийняття вагомих рішень.

— Цей документ дозволить взяти участь у розподілі коштів ДФРР для фінансування будівництва шкіл, дитячих садочків та інших інфраструктурних об’єктів. Стратегія включає комплексний підхід – розвиток села, будівництво доріг, підтримка освіти, медицини, зауважив обласний очільник.

З даного питання доповідала директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської ОДА Галина Воляник. У підсумку депутати проголосували за питання «Про Стратегію розвитку Тернопільської області на 2021 – 2027 роки та план заходів з її реалізації у 2021-23 роках».

Крім того, сьогодні було вирішено і важливі організаційні питання. Зокрема — створення постійних комісій та обрання їх голів, а також утворення президії Тернопільської обласної ради. Депутати прийняли також і зміни до обласного бюджету на 2020 рік.

Більше про це — у коментарі Михайла Головка:

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.01.2021 soroka
«Україна може повністю забезпечити власним газом населення та промисловість,» – Михайло Головко
За умови впровадження політики енергоефективності Україна зможе забезпечити власним газом не тільки населення, але й…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

DSC_3791.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.