Партія «Довіра» таки виборола своє право на участь у виборах до Золотопотіцької ОТГ

Опубліковано в Політика Автор  soroka 18.10.2020
Тернопільський окружний адміністративний суд зобов’язав Золотопотіцьку ТВК зареєструвати кандидатів від партії «Довіра» для участі у виборах.
 
Підставою для судових процесів стали заяви представників Радикальної партії про те, що при формуванні територіальних виборчих списків організацією партії «Довіра» не були дотримані вимоги гендерного представництва.
 
На засіданні ТВК було розглянуто всі рішення суду в комплексі. Так, 10 з 15 присутніх проголосували за те, щоб включити представників «Довіри» у виборчі списки Золотопотіцької громади.
 
Кандидат на посаду голови Золотопотіцької ОТГ від партії «Довіра» Іван Кузь наголошує, що проблеми із реєстрацією – це замовлення з боку конкурентів.
 
– Попри те, що в конкурентів були ідентичні помилки, вчепилися, чомусь, саме «Довіри». З шести зареєстрованих партій, які беруть участь у виборах, тільки одні списки були правильно сформовані. Всі інші партії також допустили помилки, у тому числі і ми. Натомість претензії з боку Радикальної партії адресувалися лише «Довірі». Навіть на засіданні комісії було сказано, що це – змова з іншими партіями, – пояснює Іван Кузь. – Через суди ми не могли займатися агітацією, втратили багато часу. Коли інші партії заробляли собі рейтинги, «Довіра» була змушена відстоювати своє право на участь у виборах. У такий спосіб наші конкуренти застосовували проти «Довіри» нечесні виборчі технології.
 
Також Іван Кузь зазначає, Золотопотіцька ОТГ потребує аналізу усіх сфер життєдіяльності громади та прийняття ефективних управлінських рішень.
 
– У громаді необхідно кардинально змінювати управлінський підхід, оскільки упродовж майже 5 років Золотопотіцькій ОТГ не вдалося скористатися можливостями, які давала держава в перші роки адміністративної реформи. Можливо, це кадровий потенціал неналежний. Зараз є багато питань у плані того, яким чином підходять до використання земельних ресурсів в громаді. До того, як "стимулюється" розвиток бізнесу на території ОТГ. Де не глянеш – потрібно прискіпливо аналізувати і робити висновки, бо жодна із сфер діяльності громади не функціонує на належному рівні. Все потрібно робити поступово. Спочатку аналіз, інвентаризація, фактичний стан, а тоді ухвалення виважених рішень, – підкреслив Іван Кузь. 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

20.10.2020 soroka
«Утримання Донбасу, яким керує Москва, я вважаю капітуляцією», – Михайло Головко
Відновлювати Донбас необхідно у тому випадку, коли там не буде сепаратистів, якими керує Москва. На…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

DSC_3818.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.