"Чому ви закриваєте очі на дії горе-чиновників?", – Головко емоційно звернувся до "слуги народу" Качури

Опубліковано в Політика Автор  soroka 30.09.2020
Чому українці мають платити за дорогийросійський газ у той час, як олігархи продають вітчизняний газ закордон?!

З таким питанням до нардепа від «Слуги народу» Олександра Качури звернувся народний депутат України VII -VIII скликань Михайло Головко упрямому ефірі каналу ZIK.

– Потрібно збільшувати видобуток власного природнього газу, а не закуповувати за завищеноюу сім разів ціною. Про це нам роками розповідав Андрій Коболєв, який за 6 років на посаді очільника НАК «Нафтогаз України» нічого з цього не зробив. Збільшення видобутку природнього газу в Україні дорівнює нулю. Враховуючи те, що він провалив програму видобутку власного газу, «обдер» простих українців, перетворює Україну в сировинний придаток, ви в знак цього вирішили продовжити йому контракт ще на 4 роки?!  обурився Михайло Головко.

Також він запитав я у Олександра Качури, чому «слуги» закривають очі на злочинні дії таких горе-керівників.

–Ви – народний депутат. А ви поцікавилися, чому Коболєв перетворив державну компанію НАК «Нафтогаз України» на приватну структуру? Сьогодні туди не мають права зайти перевіряючі органи, зокрема Рахункова палата України, яка підконтрольна парламенту, – наголосив Михайло Головко.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

02.12.2021 soroka
Референдум 1 грудня - історичний приклад єднання українців навколо своєї державності
Сьогодні виповнюється рівно 30 років з дня проведення Всеукраїнського референдуму щодо незалежності України. Ця ювілейна…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

4fe637b26b790de6358827b961c23147_XL.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.