«Рейтингові політсили направо і наліво продають місця у своїх списках», – Ігор Сцібайло (відео)

Опубліковано в Політика Автор  soroka 27.09.2020
Окремі політичні партії продають місця у своїх списках.
 
Про це заявив представник громадського руху «Варта» Ігор Сцібайло.
 
З цього приводу він звертається до СБУ, поліції і силовиків, аби вони прозоро і відкрито надали правову оцінку таким діям політсил.
 
– Все менше часу до виборів і партії починають оприлюднювати списки своїх кандидатів. В політичних колах все частіше ми можемо почути розмови про продаж місця у впізнаваній партії за різні суми. І це не лише цьогорічна практика, загальновідомим є той факт, що у людей вимагають не малі суми за те, щоб надати шанс стати депутатом у впізнаваній партії.  До речі, через важку паперово-чиновницьку машину «Варта» не встигла легалізуватися на Тернопільщині. І тому за підтримки громадського руху «Варта» я балотуватимусь на посаду міського голови Тернополя. У той  же час партії, які вважаються рейтинговими, направо і наліво продають місця у своїх списках. Про це всі знають, але ще жодного разу ми не побачили покарань за такі дії, – зазначив Ігор Сцібайло.
 
Він підкреслив, що списки вже сформовані, а тому правоохоронцям буде легко перевірити, чи зроблено це у законний спосіб.  
 
– І тому я звертаюся до служби безпеки України, до правоохоронних органів прозоро і відкрито надати правову оцінку продажу місць у списках. Оскільки списки  від усіх політичних сил є уже сформованими, тепер поліція спокійно може опитати кандидатів, чи справді у них вимагали гроші та хабарі за можливість балотуватися від тієї чи іншої партії. Особливу увагу варто приділити провладним Слугам, Свободівцям, ЄСівцям, Тимошенківцям та іншим представникам політсил «легкої» поведінки. І ми з нетерпінням чекаємо реакції правоохоронних органів щодо продажу місць у списках,  наголосив Ігор Сцібайло.  
 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

22.02.2024 soroka
Аграрій Петро Гадз придбав трактор для господарських потреб психоневрологічної лікарні
Герой України, власник агрокомпанії «Бучачагрохлібпром» та господарства «ГАДЗ» Петро Гадз придбав трактор «Скаут» для Тернопільської…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3835.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.