«Тернопільська обласна рада завжди буде підтримувати діяльність профспілок, яка спрямована на соціальні гарантії та забезпечення прав громадян», – Віктор Овчарук

Опубліковано в Політика Автор  soroka 30.06.2020
Профспілки сьогодні провели у Тернополі попереджувальну акцію протесту проти антипрофспілкового законопроєкту.
 
До протестувальників вийшов голова обласної ради Віктор Овчарук.
 
– Тернопільська обласна рада працює на засадах захисту громади Тернопільщини. Тому завжди підтримувала і буде підтримувати діяльність профспілок, яка спрямована на соціальні гарантії та забезпечення прав громадян, у тому числі найманих працівників, – наголосив Віктор Овчарук. – Так, на пленарному засіданні ХІІ сесії депутати підтримали звернення, ініційоване профспілками, яке адресоване Президенту України, Верховній Раді України та Кабінету Міністрів України, щодо неприпустимості ухвалення запропонованого проекту Закону України «Про працю». Сьогоднішнє звернення із вимогами профспілок також буде розглянуте депутатами на пленарному засіданні, яке відбудеться 6 липня».
 
Такі попереджувальні акції протесту проти антипрофспілкового законопроєкту №2681, урядового закону про працю та інших, які погіршують умови життя і роботи працівників, їх соціальні гарантії, були проведені в усій Україні.
 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

11.07.2020 soroka
"В українців закінчується терпіння, тому й виходять на акції протесту", – Олег Сиротюк
З послабленням карантинних обмежень в Україні почастішали акції протесту. Під стінами Тернопільської ОДА таких акцій…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

DSC_3796.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.