«Зеленський обіцяв, що стане вироком для попередньої влади, а може стати вироком для українців», – свободівець Богдан Лихий

Опубліковано в Політика Автор  soroka 22.03.2020
Останні домовленості у Мінську вкотре продемонстрували, що важливі міжнародні питання України сьогодні вирішують зовсім не ті, хто має це робити.

На цьому наголосив депутат Тернопільської обласної ради від ВО «Свобода» Богдан Лихий у прямому ефірі телепередачі «Аргументи» на каналі «Тернопіль 1».

– Офіс президента – це допоміжний, консультативно-дорадчий орган. Там, якщо по простому кажучи, сидять друкарки, які мають займатися технічною роботою – друкувати рішення глави держави. Також є консультанти, які підказують президенту, що і як треба правильно задокументувати чи яка ситуація в певній галузі. Виходить, що сьогодні ці друкарки та консультанти керують державою без будь-яких повноважень. Це – маячня. Якщо документи, про які йшлося в Мінську, таки будуть підписані, то за міжнародним правом діяльність сепаратистів та злочинців буде узаконена. Вони стануть суб’єктами міжнародно-правових відносин. Тоді, коли ми потім будемо апелювати до закордонних партнерів, вони нам скажуть «Вони ж суб’єкти міжнародно-правових відносин. Ви самі підписали документ й визнали їх». Виходить, що українці, в тому числі й жителі Тернопільської області, проголосували за Зеленського, аби він узаконив сепаратистів?! Президент обіцяв, що стане вироком для попередньої влади, а може стати вироком для нас, – зазначив Богдан Лихий.

Також свободівець додав, що попередні промахи президента «списували» на його недостатню обізнаність, але сьогодні, дивлячись на протести, глава держави має прислухатися до простих людей і не йти на поводу олігархату і промосковських блазнів!

Прокоментувати:

СОЦІУМ

08.07.2020 Soroka
«Сім’я – моє джерело сили й натхнення», – Олексій Станько
Сьогодні, 8 липня, в Україні відзначають День сім’ї. Рецепт сімейного щастя розкрив кандидат у мери…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

DSC_3800.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.