Михайло Головко: «Україна не готова до викликів, які несе коронавірус»

Опубліковано в Політика Автор  soroka 16.03.2020
Замість реальних кроків з боку влади в ситуації з коронавірусом українці бачать лише безсилля.

 Про це у прямому ефірі на телеканалі «НАШ» заявив народний депутат України VII та VIII скликань Михайло Головко.

 – Ми пам’ятаємо, як у свій час поширювався і свинячий, і курячий грип. Кожного разу стикаємося з новими викликами. Вчені вже підтвердили, що інфекція, схожа на коронавірус, раніше була помічена у 2003 році. Потім їм вдалося з’ясувати, що це – модифікований, лабораторно вдосконалений вірус. Сьогодні він повністю виглядає як біологічна зброя для того, щоб підривати економіки країн, світову торгівлю. Хтось на цьому добряче заробить,  пояснив Михайло Головко.

 На думку свободівця, Україна зовсім не готова до боротьби з коронавірусом.

 – Ми розуміємо, що Україна якраз найменш готова до таких викликів. Влада системно знищує охорону здоров’я, закриває тубдиспансери, профілакторії, ФАПи в селах, під масове скорочення йдуть районні лікарні. Ми бачимо відсутність фінансування та повне безсилля. Українці чекали, що уряд збереться й спробує знайти додаткові кошти  для фінансування лікувальних закладів, аби допомогти людям. На жаль, влада пішла найпростішим способом – все закрила. Багато розуму для цього не потрібно. Так може зробити й дурень. Школи, університети, садочки зачинили, рейси зупинили, але ситуацію такі дії не змінять. Це – лише красива картинка для телебачення. Немає реальних кроків, є лише імітація роботи влади. Охорона здоров’я занепадає, медзаклади та лікарі не готові. Порятунок потопельника – справа рук самого потопельника. Нам радять їсти часник, цибулю, сало. Нам кажуть: «Грошей немає, але ви тримайтеся», – зазначив Михайло Головко.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

01.08.2020 soroka
Віктор Овчарук: «Завжди пам’ятатимемо жертв Чортківської тюрми, розстріляних в Умані радянською репресивною машиною»
У п’ятницю, 31 липня, в Умані тернополяни спільно з представниками інших регіонів нашої країни склали…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

DSC_3768.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.