«Поведінка нардепа Бужанського – зневага до історії держави», — Ігор Побер про інцидент під час хвилини мовчання

Опубліковано в Політика Автор  soroka 25.02.2020
94% українців вважають, що поведінка депутата від партії «Слуга народу» Максима Бужанського, який не встав під час хвилини мовчання за загиблими на Майдані, — це зневага до історії держави.

Учора, 19 лютого у Верховні Раді України мав місце неприємний випадок. Віцеспікерка Ради Олена Кондратюк запропонувала вшанувати загиблих на Майдані, однак нардеп Бужанський не встав під час хвилини мовчання за полеглими.  

Як зазначив під час ток-шоу «Ситуація» на телеканалі «Прямий» народний депутат України 7-го скликання від Тернопільщини Ігор Побер, «зелений» депутат своєю поведінкою зневажив пам'ять про загиблих Героїв.

—  Мені, як людині, яка з перших днів Майдану не була осторонь та допомагала протестувальникам, дуже важко реагувати на таку неналежну поведінку нардепа Бужанського. Нехай це буде на його совісті. Не здивований, що 94% українців вважають дії депутата під час вшанування – зневагою до історії держави. Також дуже прикро, що зараз працюють інформаційні канали, де українських захисників, «майданівців» обливають брудом. На ворожих каналах «закидають» інформацію, що хлопці, які виступили проти злочинного режиму Януковича, вчинили воєнний переворот. Там намагаються представити подвиг українців як «переворот»! Як не сумно, та нардеп Ілля Кива, який також був на Майдані, зареєстрував законопроєкт. Документ передбачає, що «беркутівців», які стріляли в учасників Євромайдану, варто визнати героями. Там позиція є зовсім іншою—  наголосив Ігор Побер.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

04.04.2020 soroka
Олег Сиротюк: «Від самовіддачі медиків та їх захисту залежить здоров’я усієї нації»
Уряд та голова Тернопільської облдержадміністрації повинні зосередити увагу на Монастириському районі, оскільки кількість підтверджених випадків…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

5.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.