«Не хочу, щоб депутатські звернення просто поповнили склад макулатури в Києві», – свободівець Василь Чашка

Опубліковано в Політика Автор  soroka 13.02.2020
На останній сесії Тернопільської міської ради депутати прийняли рішення направити до прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Кабміну звернення щодо скасування абонплати за транспортування газу.
 
Депутат Тернопільської обласної ради від ВО «Свобода» Василь Чашка, який обраний від Тернополя, каже, що вище керівництво держави, чомусь, ніяк не реагує на звернення місцевих депутатів.  
 
Про це він заявив у прямому ефірі передачі «Аргументи» на каналі «Тернопіль1».
 
– Тернопільський міський голова записав відеозвернення до уряду за участю громадських активістів й депутатів щодо скасування абонплати за транспортування газу. Відповідне звернення буде ініційовано й фракцією ВО «Свобода» в обласній раді. Сподіваюся, що нас таки почують. На жаль, Київ поки не чує людей. Між місцевими депутатами та вищим керівництвом держави немає ніякого зв’язку. Це стосується і рішення щодо впровадження в Україні так званого «ринку землі», і багатьох інших звернень. Ми, чомусь, не бачимо жодного відгуку влади, ніякі відповіді до обласної ради та заявників так і не надходили. Як депутат, який представляє Тернопіль, я не хочу, аби наші заяви просто поповнили склад макулатури в Києві. Хочеться зв’язку з владою, але, на жаль, його немає, – пояснив Василь Чашка.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

04.04.2020 soroka
Олег Сиротюк: «Від самовіддачі медиків та їх захисту залежить здоров’я усієї нації»
Уряд та голова Тернопільської облдержадміністрації повинні зосередити увагу на Монастириському районі, оскільки кількість підтверджених випадків…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

BRC6n2f9ZaU.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.