У Тернопільському національному медичному університеті стартував Перший Галицький хірургічний форум

Опубліковано в Політика Автор  soroka 25.01.2020
Форум під назвою «Інноваційні технології в хірургії», присвячений 100-річчю з дня народження видатного хірурга, педагога, вченого – доктора медичних наук, професора Юрія Теофіловича Коморовського, сьогодні відбувається у Тернопільському національному медичному університеті.
 
5 січня 2020 року відомому хірургу і доктору медичних наук Юрію Коморовському виповнилось би 100 років. Досвідчений клініцист і хірург успішно розробляв проблеми різноманітних хірургічних хвороб. За роки роботи в Тернопільському медінституті він показав себе  як досвідчений педагог і чудовий лектор. Непересічні педагогічні здібності дозволили Юрію Теофіловичу організувати взірцевий навчально-виховний лікувальний та науковий процес на кафедрах, які очолював. Він тривалий час був незмінним головою Тернопільського наукового товариства хірургів.
 
Темою форуму стали інноваційні технологій в хірургії: абдомінальна і реконтсруктивно-відновна хірургія, лапароскопічна хірургія, колопроктологія, кардіо-васкулярна, баріатрична, торакальна хірургія, ендоваскулярна та ендокринна хірургія.
 
Участь у відкритті заходу взяв голова обласної ради Віктор Овчарук.
 
– Переконаний, що, взявши участь у цьому хірургічному форумі, ви  плідно та успішно працюватимете, комфортно відчуватиметесь  серед колег та отримаєте багато приємних вражень від особливостей і традицій  Тернопілля.
 
Давньоримський учений Теренціан Мавр говорив: «Вибір хірургії - це вчинок, на який здатний зважитися далеко не кожен». Відтак люди, котрі зібрались сьогодні у цьому залі, - незвичайні, мужні та самовіддані. Кожен з вас досягнув чималих вершин та успіхів у своїй справі, а за цим стоять врятовані людські життя та здоров’я. На майданчиках форуму в Тернопільському національному медичному університеті імені Івана Горбачевського ви матимете змогу поділитись, обмінятись своїм досвідом, знаннями та навиками.
 
Неможливо переоцінити актуальність питань, над якими ви будете працювати. Адже в умовах стрімкого розвитку інноваційних технологій впровадження в практику роботи закладів охорони здоров’я нових методів лікування і діагностики захворювань, новітніх інформаційних і сучасних телемедичних технологій, що дають змогу працювати в єдиному професійному світовому чи європейському просторі, українська хірургія стоїть на провідних місцях, – звернувся до присутніх очільник області.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

30.09.2020 soroka
У Тернополі почали діяти намети «Варти» (відео)
Громадський рух «Варта» підтримує кандидата на посаду міського голови Тернополя Ігоря Сцібайла. У різних мікрорайонах…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

VuwU5xVlQYg.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.