Михайло Головко: «Народне віче вплинуло на поведінку Зеленського у Парижі»

Опубліковано в Політика Автор  soroka 13.12.2019
У понеділок, 9 грудня, в Парижі відбулася зустріч лідерів «нормандської четвірки» – України, Росії, Франції та Німеччини, під час якої вперше зустрілися Володимир Зеленський та Володимир Путін.
Головним предметом обговорення стали Мінські угоди.
 
Своїми думками щодо результатів переговорів у прямому ефірі телеканалу «НАШ» поділився народний депутат України VII та VIII скликань Михайло Головко.
 
– Народне віче, що відбувалося в Києві на Майдані Незалежності, зіграло велику роль в поведінці Зеленського на цих перемовинах. Він прекрасно розуміє, що суспільство очікує, а будь-які кроки у сторону зради національних інтересів призведуть до бунту, громадянської непокори та акцій протесту. І це очевидно. Нашим завданням було донести, що він, як основний переговорник України, не має піддаватися тиску Росії та виконувати її побажання. Щодо Мінського формату, то я вважаю, що він не на користь Україні. Це – друзі Путіна, котрі тиснуть на нас для того, аби перетворити Українську державу в частину російського «міра» і запхнути Росію в межі України. Вони хочуть запровадити особливий статус в так званих ОРДЛО, який дасть можливість поширювати російську ідеологію на нашій території. І знову буде нестабільність, хаос, внутрішні конфлікти. Чому? Аби завжди тримати Україну на короткому повідку й тиснути на неї зайвий раз. Щоб ми ніколи не піднімали питання Криму, яке дискомфортне для Путіна, – зазначив Михайло Головко.
 
Також нардеп VII та VIII скликань наголосив, що Володимир Зеленський, мабуть, справді боїться народного гніву.
 
– Теза Зеленського про те, що дійсно неприпустимо проводити вибори, коли Україна не буде контролювати кордон, вважаю, – правильна його заява. Але вона говорить, що вони поки не домовилися. Президент України дійсно боїться гніву суспільства. Це мене тішить, бо не все ще втрачено, боротьба триває, – додав Михайло Головко.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

25.01.2020 soroka
У Тернопільському національному медичному університеті стартував Перший Галицький хірургічний форум
Форум під назвою «Інноваційні технології в хірургії», присвячений 100-річчю з дня народження видатного хірурга, педагога,…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

gGB9wzgvs24.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.