«Законопроект про спецконфіскацію вже давно намагаються «протягнути», прикриваючись справою Януковича», – Ігор Побер

Опубліковано в Політика Автор  soroka 16.10.2019
Нещодавно Верховна Рада України ухвалила у першому читанні президентський законопроєкт №1031 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів». Один із таких змін є впровадження так званої «спецконфіскації».
 
Свою думку щодо цього законопроєкту в ефірі одного із телеканалів висловив народний депутат України VII та VIII скликань з Тернопільщини Ігор Побер.
– Цей закон дуже довго намагалися «протягнути» ще минулої каденції. Прикриваючись справою Януковича, пройшло багато таких законів, які не мали б пройти. Що стосується спецконфіскації, то дуже багато людей виступали проти цього закону. Це були і досвідчені правники, і генерали, і представники правоохоронних органів – Король, Паламарчук, Кожем’якін. Цих людей точно не можна звинуватити в упередженості. Вони справді займалися кримінальними справами чиновників та конфіскацією майна, а тому давали багато застережень. Завдяки їм цей законопроект і не пройшов у минулій каденції. Взагалі з цим законопроектом ми, наче, повертаємося у 33 роки. Так, слідчий, який ще вчора закінчив університет і прийшов на роботу, матиме право одним своїм помахом пера конфіскувати майно. Його продадуть, а потім, якщо підозрюваного виправдають, йому повернуть кошти. Звісно ж, продадуть це все за копійки. Це абсурдно, –резюмував Ігор Побер.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

13.11.2019 soroka
«Давайте завершимо тотальну реконструкцію держави», – Микола Люшняк закликав нардепів віддати повноваження громадам
На пленарному засіданні сьогодні, 13 листопада, депутати Верховної Ради України розглядають законопроєкти щодо впровадження ринку…

Подорож вихідного дня

02.09.2019 Анна Семенків
Серед буйної зелені Тернопільщини у зниклому місті виткнулися руїни неготичних веж
Колись велелюдне місто, повне сміху, клопіткої праці, а тепер – пустинна місцевість, що заросла непролазними…

Місто в кадрі

VuwU5xVlQYg.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.