Третій рік поспіль «Бучачагрохлібпром» залишається титульним спонсором легендарної волейбольної команди

Опубліковано в Політика Автор  soroka 07.09.2019
Відомий аграрій та меценат, голова наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз упродовж трьох років є титульним спонсором відомої жіночої волейбольної команди Тернополя «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ». За цей час підприємець всіляко підтримував та продовжує підтримувати волейболісток.
 
Як розповів директор Центру студентського спорту ТНЕУ Роман Циквас, Петро Гадз люб’язно відгукується на потреби команди, адже сам цікавиться спортом ще з юних років.
 
– Петро Іванович підтримує «Галичанку-ТНЕУ-ГАДЗ» вже три роки. За цей час він неодноразово допомагав у вирішенні як дрібних проблем, так і масштабних фінансових. Якось ми вперше запросили його на гру, відтоді Петро Гадз не забуває про нашу команду, адже сам – спортсмен у душі. «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» існує вже понад три десятка років. Відтоді вона встигла завоювати собі почесне місце та сформувати позитивний імідж. Були різні роки, різне фінансування та різні учасники, але я радий, що вже стільки років наша команда має заслуги перед Тернопільщиною. Завдяки таким людям, як Петро Іванович, ми впевнено посідаємо перші місця, а волейбольна спільнота за нас вболіває, – зазначив Роман Циквас.
 
Голова наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз каже, «Галичанку-ТНЕУ-ГАДЗ» – команда, яка вартує уваги. Її учасники не лише популяризують спорт, але й своїми перемогами прославляють Тернопільщину на всю Україну.
 
– Волейболістки «Галичанку-ТНЕУ-ГАДЗ» мають доволі високі рейтинги у Суперлізі. Вони вдало представляють нашу область на всеукраїнських чемпіонатах й доводять, що Тернопілля – спортивний край. Завдяки свої наполегливості та праці спортсменки принесли не одну перемогу для Тернопільщини. Саме тому я вирішив стати їхнім спонсором, допомогти молодим й ініціативним людям, адже за ними – наше майбутнє, – зазначив Петро Гадз.
 
До слова, у 2017 році підприємство Петра Гадза виділило волейбольній команді понад 400 тисяч гривень. Саме ці кошти давали можливість спортсменкам впродовж року брати участь в змаганнях, тренуватись та робити все можливе для розвитку команди.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

19.09.2019 Катерина Шаблій
Відкрито офіційну сторінку ГУ ДПС у Тернопільській області у мережі Facebook
Головне управління ДПС у Тернопільській офіційно розпочала свою роботу. У зв’язку з цим у мережі…

Подорож вихідного дня

02.09.2019 Анна Семенків
Серед буйної зелені Тернопільщини у зниклому місті виткнулися руїни неготичних веж
Колись велелюдне місто, повне сміху, клопіткої праці, а тепер – пустинна місцевість, що заросла непролазними…

Місто в кадрі

4fe637b26b790de6358827b961c23147_XL.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.