Гройсман буде набирати результат за рахунок прихильників української незалежності і професійного управління державою, – політолог

Опубліковано в Політика Автор  soroka 11.07.2019
Лабораторія політичних стратегій та аналізу опублікувала цікаві дані соцопитування по рейтингу партій перед виборами. Найцікавіша боротьба зараз серед тих політичних сил, які перебувають на межі проходження.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав політолог Кирило Сазонов.

"На межі проходження до Верховної Ради з 4,47% Українська стратегія Гройсмана. Логічно, що Гройсман буде набирати результат за рахунок прихильників української незалежності та професійного управління державою", – вважає Сазонов.

Він радить звертати увагу не на абсолютні цифри в рейтингах, а на тенденції, оскільки саме в останній тиждень перед виборами прискорюється перетікання електорату між партіями, що може серйозно відобразитися на результатах виборів.

А рейтинг "Української стратегії Гройсмана" останній місяць лише зростає.

"Продовжуємо спостерігати. Тенденції найцікавіші. І не забуваємо робити поправку на слабку явку в середині літа. На рахунку буде кожен голос", – зазначив у своєму дописі Кирило Сазонов.

Нагадаємо, сьогодні Лабораторія політичних стратегій та аналізу оприлюднила результати загальноукраїнського опитування, проведеного з 30 червня по 6 липня. Всього участь в опитуванні взяли 2000 респондентів у віці від 18 років і старше. Похибка дослідження складає 2,8%.

Раніше ми повідомляли, що лідер "Української стратегії", діючий Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман має один з найвищих особистих рейтингів довіри, як Глава Уряду. За даними соціологічної групи "Рейтинг", його діяльність схвально оцінюють близько 20% українців. Отже, останні дані рейтингів показують прогнозовану конвертацію його особистої підтримки в партійну.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

16.10.2019 soroka
«Законопроект про спецконфіскацію вже давно намагаються «протягнути», прикриваючись справою Януковича», – Ігор Побер
Нещодавно Верховна Рада України ухвалила у першому читанні президентський законопроєкт №1031 «Про внесення змін до…

Подорож вихідного дня

02.09.2019 Анна Семенків
Серед буйної зелені Тернопільщини у зниклому місті виткнулися руїни неготичних веж
Колись велелюдне місто, повне сміху, клопіткої праці, а тепер – пустинна місцевість, що заросла непролазними…

Місто в кадрі

VuwU5xVlQYg.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.