Нардеп Михайло Головко отримав почесну відзнаку від збаражчан

Опубліковано в Політика Автор  soroka biloboka 15.05.2019
Під час святкування Дня міста Збаража, 12 травня, нагородили народного депутата Верховної Ради України Михайла Головка.

Почесну нагороду Збаразької міської ради «Відзнака міського голови» від Романа Полікровського свободівець отримав за те, що упродовж багатьох років своєї депутатської діяльності допомагає збаражчанам.

 – Михайло Головко зробив величезний вклад у розвиток нашого міста. Своїми стараннями він цементуєте фундамент патріотизму та відстоюєте національні інтереси громадськості, – зазначив голова Збаразької міської ради Роман Полікровський.

Нардеп у свою чергу подякував представникам влади і громадськості за підтримку та ініціативність.

– Святкування Дня міста Збараж –  це завжди цікава та грандіозна подія, адже тут стартує обласний туристичний сезон. У призамковому парку збираються тисячі збаражчан та гостей міста. Окремого привітання сьогодні заслуговують наші матері: у це світле свято, дорогі неньки, прийміть нашу безмежну любов і подяку. Також мені і неймовірно приємно отримати Вашу відзнаку. З кожним роком Збараж стає комфортнішим для жителів міста та привабливішим для туристів. Неймовірна заслуга в цьому саме міського голови та нашої свободівської команди. Звичайно, що є ще безліч невирішених проблем та вірю, що спільними зусиллями ми зможемо їх вирішити. Переконаний, що разом ми зробимо Збараж успішнішим, а Україну – сильною та заможною державою, зупинемо війну та заживемо як справжні господарі на своїй Богом данній землі,  – наголосив Михайло Головко.

Зазначимо, що святкування Дня міста Збараж продовжилося традиційними «Іграми патріотів», які під мурами історичного замку організували учасники ВГО «СОКІЛ Тернопіль». На завершення змагань нардеп Михайло Головко вручив призи патріотичній молоді Збаража.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

28.05.2020 soroka
"Карантин, звісно, спричинив економічні негаразди в Україні, але від них них потерпає весь світ", – Андрій Богданець
Введення карантину в Україні було правильним кроком. Хоч обмеження вплинули на стан економіки, але вони,…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

DSC_3818.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.