«Участь українців у подіях 1939-1945 років неможливо переоцінити, адже з нашою країною пов’язані вирішальні моменти цієї війни», – Віктор Овчарук

Опубліковано в Політика Автор  soroka 09.05.2019
День пам’яті та примирення відзначають сьогодні, 8 травня. З цієї нагоди тернополяни  згуртувалися біля пам’ятника «Матеpинський поклик».

Під час мітингу-реквієм зі словами шани та поваги виступив голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчаврук.

– Сьогодні Україна та її громадяни разом зі всім світом вшановують пам’ять мужності тих, хто пройшов дорогами Другої світової війни, тих, хто відчув на собі лихоліття нацистських та радянських концтаборів. Увесь світ вшановує мужність та жертовність тих, хто відбудовував тисячі зруйнованих міст та сіл. Участь українців у подіях 1939-1945 років неможливо переоцінити, адже з нашою країною пов’язані вирішальні моменти цієї війни. То ж вклонімося тим, хто пройшов воєнний та післявоєнний  часи. Схилімо голови перед тими, хто віддав свої життя у боротьбі за незалежність нашої держави у різні часи. Також дякуємо військовим, які сьогодні, ризикуючи життям, захищають наші кордони. Нехай бережуть небеса українських бійців, які своєю мужність стримують ворога і захищають нашу землю, – наголосив Віктор Овчарук.

Опісля панахиди представники влади та громадськість поклали квіти до підніжжя меморіалу.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

20.07.2019 soroka-biloboka
У Тернополі виявили сайт із найбільш брудною політичною агітацією (ФОТО)
У ніч на 20 липня в Україні настав так званий «день тиші». Сьогодні політичним партіям…

Подорож вихідного дня

17.07.2019 Анна Семенків
У таємничій печері на Тернопільщині ховається монастир, де зі стіни «виростає» образ Ісуса
Серед непролазної зелені Борщівщини на Тернопільщини звисока над лісами, річкою Серет і її долиною нависають…

Місто в кадрі

DSC_3776.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.