Михайло Головко: Українські депутати міняють політичні вподобання, наче герої комедії «Весілля в Малинівці»

Опубліковано в Політика Автор  soroka 07.05.2019
За внутрішні міграції політиків у Верховній Раді України має бути певна відповідальність, переконаний наpодний депутат від Всеукpаїнського об’єднання «Свобода» Михайло Головко.

Як повідомив свободівець, сьогодні немає жодного покарання за такі переходи політиків. Хіба що моральні принципи зупинять депутатів.

—  На жаль, у нас немає політичної відповідальності. Якщо розглянути історію будь-якого депутата, серед цих осіб можна виокремити дуже мало послідовних. От мої побратими з об’єднання «Свобода» роками не бігають від однієї партії чи фракції до іншої. Спостерігаю відсутність політичної дисципліни та культури в нашій державі, тому політик і не несе відповідальності за те, що змінює приналежність до тієї чи іншої сили. Якщо би було за це передбачено певну відповідальність, депутатам довелося би дотримуватися тих вимог, з якими вони йдуть на вибори. Якби не спостерігалося перебігань в різні табори, можна було би будувати відповідальну політичну систему. А то виходить, як у фільмі «Весілля в Малинівці», – що тільки шапки міняють і від влади до влади перебігають, —  наголосив нардеп.

Прокоментувати:СОЦІУМ

19.05.2019 soroka biloboka
Кеpівників багатокваpтиpних будинків запpошують на навчання у ТНЕУ
Теpнопільський національний економічний унівеpситет оpганізовує навчання за освітньою пpогpамою підготовки голів, упpавителів багатокваpтиpних будинків «Модеpнізація…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3791.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.