Михайло Головко: Українські депутати міняють політичні вподобання, наче герої комедії «Весілля в Малинівці»

Опубліковано в Політика Автор  soroka 07.05.2019
За внутрішні міграції політиків у Верховній Раді України має бути певна відповідальність, переконаний наpодний депутат від Всеукpаїнського об’єднання «Свобода» Михайло Головко.

Як повідомив свободівець, сьогодні немає жодного покарання за такі переходи політиків. Хіба що моральні принципи зупинять депутатів.

—  На жаль, у нас немає політичної відповідальності. Якщо розглянути історію будь-якого депутата, серед цих осіб можна виокремити дуже мало послідовних. От мої побратими з об’єднання «Свобода» роками не бігають від однієї партії чи фракції до іншої. Спостерігаю відсутність політичної дисципліни та культури в нашій державі, тому політик і не несе відповідальності за те, що змінює приналежність до тієї чи іншої сили. Якщо би було за це передбачено певну відповідальність, депутатам довелося би дотримуватися тих вимог, з якими вони йдуть на вибори. Якби не спостерігалося перебігань в різні табори, можна було би будувати відповідальну політичну систему. А то виходить, як у фільмі «Весілля в Малинівці», – що тільки шапки міняють і від влади до влади перебігають, —  наголосив нардеп.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

20.07.2019 soroka-biloboka
У Тернополі виявили сайт із найбільш брудною політичною агітацією (ФОТО)
У ніч на 20 липня в Україні настав так званий «день тиші». Сьогодні політичним партіям…

Подорож вихідного дня

17.07.2019 Анна Семенків
У таємничій печері на Тернопільщині ховається монастир, де зі стіни «виростає» образ Ісуса
Серед непролазної зелені Борщівщини на Тернопільщини звисока над лісами, річкою Серет і її долиною нависають…

Місто в кадрі

DSC_3787.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.