«Рейтинги Зеленського не будуть такими високими після того, як він почне працювати», – Ігор Побер

Опубліковано в Політика Автор  soroka biloboka 26.04.2019
Та частина електорату, яка голосувала не за Зеленського, а проти чинної влади, розділиться після того, як побачить перші результати роботи новообраного Президента України.
 
Про це заявив народний депутат від фракції БПП Ігор Побер.
 
– Ми вже готові до парламентських виборів, а чи будуть вони за три місяці, чи за півроку – поки невідомо. Ніяких розмов про передчасні вибори не було. Звісно, для нашої політсили було б добре, якби волевиявлення відбулось таки в жовтні, аби ми побачили перші результати роботи Володимира Зеленського. Український народ обрав його, але поки не знає, як він працює. До осені люди зможуть дати свою оцінку новообраному Главі держави,– пояснив Ігор Побер.
 
Окрім цього, депутат наголосив на тому, що від деяких своїх обіцянок команда Зеленського вже відмовилась.
 
– За Володимира Зеленського проголосували орієнтовно 70 % українського народу, 35 % з них хочуть союзу з Росією, ще 35 – за вступ до НАТО. Частина його електорату підтримую українську мову, а частина – ні. От тепер пану Володимиру потрібно визначитись, чи він «біжить» на схід, чи на захід, бо від частини своїх обіцянок команда Зеленського вже відмовилась, – додав Ігор Побер.

Прокоментувати:СОЦІУМ

19.05.2019 soroka biloboka
Кеpівників багатокваpтиpних будинків запpошують на навчання у ТНЕУ
Теpнопільський національний економічний унівеpситет оpганізовує навчання за освітньою пpогpамою підготовки голів, упpавителів багатокваpтиpних будинків «Модеpнізація…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3796.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.