Ігор Побер: «Настав час проголосувати за закон про імпічмент та зняти з депутатів недоторканність»

Опубліковано в Політика Автор  soroka biloboka 26.04.2019
Спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що, ймовірно, 25 квітня почнуть розглядати закон про імпічмент президента.
 
На думку народного депутата від фракції БПП Ігоря Побера, настав час проголосувати за цей закон і поставити крапку в цьому питанні.
 
– У питанні закону про імпічмент треба справді вже поставити крапку, а також зняти з депутатів недоторканність. Настав час проголосувати, і я думаю, що голоси знайдуться. Скорочення повноважень президента почнуть розглядати не тому, що змінюється Глава держави, а тому, що в нас, все-таки, парламентсько-президентська республіка. Просто Петро Олексійович своїм авторитетом набрав на себе стільки повноважень, що у всіх бідах тепер звинувачують його,– пояснив Ігор Побер.
 
Також нардеп зауважив, що новообраний президент Володимир Зеленський вже починає відмовлятись від своїх обіцянок, а далі українці вже дадуть оцінку його роботі.
 
– Український народ розумний, він зробив свій вибір, але 70-ти  відсотками голосів люди проголосували проти чинної влади, а не за кандидата Зеленського. Побачимо що буде далі – чи буде він бігти в Росію, чи в Європу, – додав Ігор Побер.

Прокоментувати:СОЦІУМ

19.05.2019 soroka biloboka
Кеpівників багатокваpтиpних будинків запpошують на навчання у ТНЕУ
Теpнопільський національний економічний унівеpситет оpганізовує навчання за освітньою пpогpамою підготовки голів, упpавителів багатокваpтиpних будинків «Модеpнізація…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3768.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.