«На виборах тернополяни показали своє вміння критично мислити та оцінювати загрози», – укропівець Андрій Цибульський

Опубліковано в Політика Автор  soroka biloboka 23.04.2019
Вчора, 21 квітня, в Україні відбувся другий тур президентських виборів-2019. Обирали українці із двох лідерів першого туру – Володимира Зеленського та Петра Порошенка.

Так, зігдно з даними ЦВК, наразі у волевиявленні лідирує Володимир Зеленський, за якого віддали свої голоси понад 70 % виборців.

Свою думку щодо таких результатів висловив очільник Тернопільського обласного осередку «Українського об’єднання патріотів – УКРОП», голова фракції в облраді Андрій Цибульський.

- Перебуваючи на дебатах на НСК “Олімпійський”, звернув увагу на основну тезу Володимира Зеленського, яку він сказав Петру Олексійовичу: “Я результат ваших помилок!”. І це істина!, - сказав Андрій Цибульський підчас телемарафону на телеканалі ТВ-4.

– Вибори не були несподіванкою, адже ми всі чекали, що виграє таки Володимир Зеленський. Звісно, було неочікувано, що розрив був аж такий значний, а ще більшим здивуванням для мене було те, що Зеленський виграв і в Тернопільській області. Я думав, що тут все-таки Петро Олексійович виграє з невеликим відривом, а вийшло навпаки. Я радий, що тернополяни не повелись на цю тотальну пропаганду. Вони показали своє вміння критично мислити та оцінювати загрози. Нічого поганого в кандидаті Зеленському немає. Йому можна довірити управління країною на наступні 5 років, – прокоментував Андрій Цибульський.

Окрім цього, укропівець також наголосив на тому, що ці вибори були одними із найдемократичніших з часів незалежності України.

– Президентські вибори 2019 року стали одними з найчистіших та найдемократичніших з часів незалежності. Причиною цього було те, що відрив одного кандидата від іншого був настільки великим, що фальсифікувати не було сенсу. Порошенко не зміг би доплюсувати собі різними підкупами розрив у кілька десятків відсотків. Це неможливо було зробити ніякими методами. Я радію, що ми нарешті дожили до того моменту, коли вибори є чистими. Але їх результат аж ніяк не означає, що тепер можна спочивати на лаврах. Все тільки починається для нового президента, нової команди та всіх тих, хто голосував і не голосував за Зеленського. Всім нам потрібно працювати на розвиток і благо нашої країни, а не просто сидіти на теплій печі та чекати поки впаде небесна манна,– додав Андрій Цибульський.

 
 
 

Прокоментувати:СОЦІУМ

19.05.2019 soroka biloboka
Кеpівників багатокваpтиpних будинків запpошують на навчання у ТНЕУ
Теpнопільський національний економічний унівеpситет оpганізовує навчання за освітньою пpогpамою підготовки голів, упpавителів багатокваpтиpних будинків «Модеpнізація…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3777.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.