«Виборці, перестаньте думати про крайнощі. Україну ми захистимо та нікому не віддамо», – укропівець Андрій Цибульський

Опубліковано в Політика Автор  soroka 19.04.2019
Другий тур президентських виборів-2019 відбудеться в Україні вже цієї неділі, 21 квітня. Обиратимуть українці з двох лідерів першого туру – Володимира Зеленського та Петра Порошенка.

Тернопільські політики також поділились своїми очікуваннями й думками щодо виборчого процесу. Так, очільник Тернопільського обласного осередку «Українського об’єднання патріотів – УКРОП», голова фракції в облраді Андрій Цибульський наголосив, що дуже важливо, аби новообраний президент зумів повернути довіру суспільства до влади.
 
– Від будь-якого обраного президента, хто б ним не став, люди чекатимуть кроків, що стосуються викорінення корупції та подолання бідності в країні. Дуже важливо, щоб нарешті повернулася довіра до влади, яку, на жаль, втратили через низку певних об’єктивних та необ’єктивних причин. Десь влада недопрацювала, десь перестаралась, і от ми бачимо за останніми рейтингами, що, м’яко кажучи, суспільство не дуже довіряє владі. Сподіваюсь, що новообраний президент та його команда зможе повернути довіру до влади, – зазначив Андрій Цибульський.
 
Також укропівець пояснив, що усі Президенти України мають властивість узурпувати владу навколо себе.
 
– Кожен із новообраних президентів, які приходили до влади в нашій країні, мають спокусу узурпувати владу навколо себе, чи навколо свого оточення. До чого це призвело – до того, що легко нам ніколи не було. Так, відкритої агресії з боку РФ раніше не було, але завжди спостерігались якісь приховані конфлікти. Чи впорались із ними минулі президенти – велике риторичне запитання. Можна навести у приклад Великобританію. Там президента немає, формують парламентські партії. Обирають Прем’єр-міністра і він добре справляється зі своїми повноваженнями, тому я вважаю, що потрібно спробувати щось подібне в нашій країні. Нічого страшного в цьому немає. До того ж, зникне спокуса узурпувати владу, – зауважив Андрій Цибульський.  
 
Окрім цього, укропівець закликав українців не думати про крайнощі, адже Україну вдасться захистити, хто б не став президентом.
 
– Я хотів би, щоб ми перестали думати про крайнощі. Все буде добре. Україна не пропаде, вона залишиться, ми нікому її не віддамо і захистимо, хто б не став президентом, – додав укропівець.   

Прокоментувати:СОЦІУМ

19.05.2019 soroka biloboka
Кеpівників багатокваpтиpних будинків запpошують на навчання у ТНЕУ
Теpнопільський національний економічний унівеpситет оpганізовує навчання за освітньою пpогpамою підготовки голів, упpавителів багатокваpтиpних будинків «Модеpнізація…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

gGB9wzgvs24.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.