«Досі залишається загадкою, чому Гройсман не вніс за три роки кандидатуру Уляни Супрун на затвердження,» – Михайло Головко

Опубліковано в Політика Автор  soroka biloboka 10.02.2019
Народний депутат України Михайло Головко вважає, що заборона Уляні Супрун виконувати обов’язки Міністра охорони здоров’я, яка призвела до відсутності очільника ключової галузі, – це результат безвідповідальної політики, так званої коаліції та Уряду.

 – Ця вся ситуація пов’язана з банальною безвідповідальністю влади, тому що не було б цього інциденту, якби упродовж останніх 3-х років в уряді повноцінно сформували представників, тобто обрали міністрів. Адже на сьогоднішній день Уляна Супрун не є Міністром охорони здоров’я України, вона є першим заступником, яка виконувала обов’язки міністра. Також згадайте, що у нас немає Міністра аграрної політики, вакантна посада Міністра інформаційної політики, тобто наша держава позиціонує себе як країна і уряд «в.о». Зокрема, голова фонду держмайна – в.о. А яка відповідальність лежить на людині, яка виконує обов’язки?! Згідно із законом на це надається три місяці. Після відведеного часу Уляну Супрун мали би призначити на посаду. Відтак, виникає логічне запитання: «Чому Гройсман за три роки не вніс кандидатуру Уляни Супрун на затвердження у парламент?» –зазначив Михайло Головко.

Також нардеп розуміє, що відсутність міністра у ключовій галузі для України означає те, що на сьогодні нікому брати відповідальність за життя і здоров’я українців.

– Реформа у галузі медицини – це надання відповідних послуг, які відстоювала група народних депутатів, тобто це законопроект не є міністерським, він належить депутатам – це, по-перше. По-друге, охорона здоров’я – це не галузь, у якій можна проводити експерименти над людьми. А те, що у нас немає за нею затверджено міністра говорить лише про безвідповідальну політику так званої коаліції. Адже юридично ми не можемо побачити, хто входить в цю коаліцію БПП і «Народного фронту», тому що її дані є засекреченими. За те ми бачимо порушення, подвійні стандарти щодо Конституції,  регламенту, законів тощо. І коли парламент (так звана коаліція) не бере на себе відповідальність затвердити посаду Міністра охорони здоров’я, то це відображає їхнє ставлення до людей, тобто байдужість. Я вважаю, що це ключова галузь, яка відповідає за життя і здоров’я українців, і відповідна людина має бути погоджена і затверджена. Якщо вони не здатні ухвалити таке рішення, то не потрібно переводити стрілки на когось іншого, тому що ця ситуація виникла лише через їхню безвідповідальну політику, – обурився Михайло Головко.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.04.2019 soroka biloboka
Аваков дотримав обіцянку, не допустити фальсифікацій на виборах, – експерт
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виконав свою обіцянку, не допустивши фальсифікацій на виборах президента України.…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3764.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.