Нардеп з Тернопільщини звернувся до Прем’єра із вимогою створити ще один госпітальний округ в області (документ)

Опубліковано в Політика Автор  sorokabiloboka 08.02.2019
Народний депутат із фракції БПП Микола Люшняк звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана із вимогою розглянути питання створення Бучацького медичного округу на основі Бучацької ЦКРЛ, Золотопотіцької РКЛ, Монастириської ЦКРЛ та КУТРР «Золотниківська районна лікарня №2».
 
- Відповідно до розпорядження Кабміну «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Тернопільської області» Бучацький район включено до складу Чортківського госпітального округу, а Монастириський район та Золотниківську ОТГ – до Бережанського госпітального округу. Під час спільної сесії Монастириської та Бучацької районних рад депутати категорично не згідні з таким рішенням, яке, крім іншого, прийняте без обговорення місцевих рад та з порушенням процедури, - йдеться у зверненні нардепа.
 
Також в документі зазначено, що основною причиною такого бажання є те, що згідно Порядку створення госпітальних округів, час прибуття до багатопрофільних лікарень не повинен перевищувати години, а радіус зони обслуговування має становити 60 кілометрів за наявності доріг із твердим покриттям і може бути меншим. Саме тому створення окремого Бучацького госпітального округу, до складу якого увійдуть вище зазначені медичні заклади, а не приєднання районів та ОТГ до Чортківського та Бережанського госпітальних округів, відповідатиме Порядку створення госпітальних округів та дасть змогу максимально якісно та із 100% ККД надавати професійну вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу.
 
Більше того, Микола Люшняк у зверненні наголосив й на можливості виділення коштів із бюджету для завершення будівництва лікарняного комплексу у Монастириській, який готовий на 70%.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.04.2019 soroka biloboka
Аваков дотримав обіцянку, не допустити фальсифікацій на виборах, – експерт
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виконав свою обіцянку, не допустивши фальсифікацій на виборах президента України.…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3796.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.