Нардеп Михайло Головко став на захист освітян Збаражчини, яким не доплатили надбавку «за педагогічну престижність»

Опубліковано в Політика Автор  sorokabiloboka 08.02.2019
У Збаразькому районі працівників освіти через безвідповідальність чиновників управління освіти молоді та спорту РДА залишили без встановленої законодавством надбавки «за престижність педагогічної праці» у розмірі 20 %.

Зважаючи на це, народний депутат України Михайло Головко подав депутатський запит щодо здійснення виплати цієї надбавки у повному обсязі.

Свободівець  зазначив, що свідомо, порушуючи усі нормативно-правові документи, освітянам виплатили лише 10 %, тобто вдвічі менше від встановленого розміру надбавки. Окрім того, за словами нардепа, у разі відсутності потрібних коштів, щоб легально зменшити розмір надбавки, необхідно повідомити про це не пізніше, як за два місяці відповідним наказом. Проте, цього збаразькі чиновники не зробили.

– До мене, як до народного депутата, звернулися працівники галузі освіти Збаразького району Тернопільської області. Освітяни ствердили, що у січні поточного року їм не виплатили встановленої законодавством надбавки «за престижність педагогічної праці» у розмірі 20 %. Відтак, я направив депутатський запит до керівництва держави з вимогою вжити нагальних заходів для виплати у повному обсязі надбавок збаразьким педагогам, – зазначив Михайло Головко.

До слова, це питання під контроль взяли збаразькі депутати-свободівці: Володимир Флінта, Тарас Дячун, Василь Оверко, Володимир Демчук, Михайло Синюта, які стежитимуть за дотриманням законності та справедливості в освітній галузі. 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.04.2019 soroka biloboka
Аваков дотримав обіцянку, не допустити фальсифікацій на виборах, – експерт
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виконав свою обіцянку, не допустивши фальсифікацій на виборах президента України.…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

BRC6n2f9ZaU.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.