«Патріотизм – це коли на крик наших бійців збігаються, а не розбігаються», - Руслан Кошулинський під час зустрічі з тернопільськими медиками

Опубліковано в Політика Автор  soroka biloboka 06.02.2019
В останній день січня Тернопільщину відвідав єдиний кандидат у Президенти України від об’єднаних націоналістичних сил – Руслан Кошулинський, який в рамках візиту зустрівся із працівниками Тернопільської комунальної міської лікарні №3.
 
Свободівець поділився із медиками своїм баченням досягнення перемоги в зоні проведення ООС, основними аспектами розвитку України, а також безпосередньо обговорив реалії, пов’язані із станом медицини та її реформуванням.
 
Зокрема, кандидат переконаний, що однією із найважливіших галузей, у яку першочергово потрібно спрямовувати кошти з державної казни – є військова.
 
- У нас дуже важкий і водночас потужний ворог. РФ – це ворог, який має ядерну зброю. Без переоснащення ЗСУ нічого не вийде. Я служив у 87-му на тій самій гарматі, на якій служив в 15-му. Все один в один. Нічого не змінилося. Військова наука говорить: «Не маєте сучасної зброї, будуть гинути ваші військовослужбовці. Маєте сучасну зброю, значно меншими будуть втрати». На превеликий жаль, в морській частині взагалі немає жодних поступок, - зауважив Руслан Кошулинський.
 
Також політик зазначив, що єдиною правильною формулою, яка допоможе перемогти та зберегти незалежність є об’єднання 4-х напрямків: військового, дипломатичного, економічно-санкційного та ідеологічного.
 
- Ми як країна повинні й навіть зобов’язані працювати саме в цих ключових напрямках. Оскільки так ми переможемо ворога. Мене запитують, чому під час воєнного стану депутати пішли у відпустку, Верховний головнокомандувач поїхав відпочивати на Мальдіви, а мер Львова з Фрідманом, який під санкціями, проводять «Alfa Jazz Fest»? То ми з ними фестивалимо чи воюємо? Знаєте, патріотизм – це коли на крик наших бійців збігаються, а не розбігаються. Допоки в кожного українця не буде спільної ідеї перемагати ворога та відстоювати свою свободу, доти нічого у нас не виходитиме. Ми повинні всі разом бути об’єднаними у цій ідеї, - пояснив свободівець.
 
Також під час хвилини запитань до Руслана Кошулинського, працівники 3 лікарні висловили своє занепокоєння станом медичної галузі в Україні та поцікавилися у кандидата, як саме повинна вона працювати для свого розвитку.
 
- Тернопіль чи не перше місто в Україні, яке застосувало муніципальне замовлення у медицині. Тому, ви унікальні в цьому питанні, адже можете діяти не лише за бюджетним кодексом, а й – за господарським. Чому це краще? Тому, що саме такий шлях дозволить обрати найоптимальніші та кращі способи лікування, які є необхідними саме у вашому регіоні. У таких взаєминах із місцевою владою й може розвиватися медицина. Тобто якщо фахівці кажуть управлінцям, що гарантують якість, управлінці повинні втілювати їхні пропозиції і виділяти на розвиток медичної галузі кошти, - наголосив Руслан Кошулинський.
 
До слова, в рамках свого візиту кандидат у президенти від націоналістів також побував і в КУТОР «Центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю»; Тернопільській комунальній міській лікарні №2; КП ТМР «Тернопільводоканал», а також – провів зустріч із громадою міста Бережани.

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.04.2019 soroka biloboka
Аваков дотримав обіцянку, не допустити фальсифікацій на виборах, – експерт
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виконав свою обіцянку, не допустивши фальсифікацій на виборах президента України.…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

5.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.