«Українці повинні визначитись, чи ми воюємо з РФ, чи торгуємо», – кандидат у президенти Руслан Кошулинський

Опубліковано в Політика Автор  sorokabiloboka 05.02.2019
Кандидат у Президенти України від об’єднаних націоналістичних сил Руслан Кошулинський завітав у Тернопіль. 

У рамках поїздки він поспілкувався із співробітниками КУТОР Тернопільського обласного центру комплексної реабілітації дітей-інвалідів.

За словами націоналіста, українці заслуговують на свідомого очільника держави, який розумітиме усю суть становища країни та поверне країнам-партнерам довіру до нашої держави.

Руслан Кошулинський зауважив, що Україна одну із перших помилок зробила ще у 1994 році, коли відмовилася від ядерної зброї.

 Я не уявляю як треба було у 1994 році віддати найпотужнішу зброю світу, ядерну, за папірець, який нічого нам не гарантує. Взагалі не зобов’язує нікого і ні до чого, – зазначив Руслан Кошулинський.

Також кандидат у президенти не розуміє позиції теперішньої  української влади, яка продовжує «гнобити» репутацію України, дозволяючи країнам-сусідам займати виграшні місця.

– Я мав змогу зустрітися з представниками нової влади Америки. Спитав їх чому вони «ставлять» на поляків, адже штаб НАТО, усі військові дії зараз в Польщі. Вони кажуть, що ми, українці, зараз одна з найпотужніших армій в Європі, ми єдині, хто має пряме протистояння з Росією на суходолі, і Америка вчиться сьогодні у нас. Але для співпраці вони обрали Польщу, бо вона передбачувана і надійна, а ми – ні. Коли Америка накладає санкції на російських громадян-олігархів, втрачаючи чималі кошти, ми у той час продовжуємо з ними (росіянами – прим. авт.) торгівельні відносини, – обурився націоналіст.

Руслан Кошулинський розуміє, ба навіть поділяє позицію Америки, яка зараз не довіряє Україні.

– Америка не може нам довіритися, поки при владі олігархи, які дозволяють під час воєнного стану російським бізнесменам наживатися на території нашої держави. Наприклад, колишній віце-спікер Держдуми РФ Олександр  Бабаков  має у своїй власності 11 із 24 обленерго в Україні. У центрі Києва стоїть величезний торговий центр «Осеаn Plaza»  – його власник Аркадій Ротенберг – права рука Путіна, фірми якого будували Керченський міст. Поки ми воюємо,  вони торгують, заробляють на нашій території. Ті, чиї прізвища під санкціями в Америці, вільно займаються комерційною діяльністю у нашій із вами країні. І американці стежать за даними і розуміють усю ситуацію. Вони прямим текстом кажуть: «То чому ми, Америка, маємо втрачати гроші? Так ви воюєте чи торгуєте? Це у вас гібридна війна? Ви самі визначтеся, адже чому ми (Америка) повинні страждати, коли ви ненадійні партнери, бо не хочете нічого із цим вдіяти. Покажіть своє прагнення. У вас дипломатичні стосунки нерозірвані, та кордон відкритий», – пояснив Руслан Кошулинський.

Окрім економічної та політичної сторін існує, на думку Руслана Кошулинського, ще й інформаційне поле впливу на українців, яке теж потрібно регламентувати відповідними законами.

 – Дорогою до вас я увімкнув радіо ФМ-ку, щоб послухати у дорозі і почув таке: «радіо Новоросії». І це на 5 році війни. Такі «агресорські» хвилі спокійно ловить також на території нашої Донецької області. Мав зустріч з міською владою, зокрема з головою та начальником управління освіти.  Молода паночка сказала, що у її  бабці вийшов з ладу телевізор, то вона тиждень слухала ФМ-ки. Через декілька днів старенька заявила, що потрібно все заховати, бо воєнні прийдуть і «всьо позабірают». За тиждень так виїдає мізки. Це інформаційна війна проти нас, українців, яку ми ковтаємо наче воду. Ми повинні негайно змінювати нашу позицію, свободівці ще у 2013 році зареєстрували Антиолігархічний пакет документів, у якому є пропозиції щодо подальшої діяльності українського уряду в умовах економічної, політичної та інформаційної заангажованості, – підкреслив націоналіст.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.04.2019 soroka biloboka
Аваков дотримав обіцянку, не допустити фальсифікацій на виборах, – експерт
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виконав свою обіцянку, не допустивши фальсифікацій на виборах президента України.…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3688.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.